Style i modele sukienek

Sukienki dla postaci „Gruszka” (trójkąt)

Sukienki dla postaci Gruszka (trójkąt)

dołącz do dyskusji

 
Treść
 1. Cechy rysunku
 2. Gwiazdy z kształtem trójkąta
 3. Odpowiednie style sukni
 4. Wskazówki dotyczące wyboru

Każda kobieta, która chce wyglądać oszałamiająco, powinna wziąć pod uwagę jej typ ciała przy wyborze sukienki. Na przykład, jeśli jego figura przypomina gruszkę w swoich konturach, ważne jest, aby wiedzieć, które style będą najlepiej wyglądać na takiej figurze, a które należy unikać.

Cechy rysunku

Postać ta, zwana „gruszką” lub „trójkątem”, wyróżnia się obecnością:

 • Wąskie ramiona;
 • Cienka szyja;
 • Mały biust;
 • Chude dłonie;
 • Wyraźna talia;
 • Szeroka miednica;
 • Pełne nogi.

Gwiazdy z kształtem trójkąta

Ten typ kształtu jest odnotowany w:

 • Jennifer Lopez;
 • Shakira;
 • Beyonce;
 • Kristin Davis;
 • Christina Aguilera.

Odpowiednie style sukni

Dziewczęta, których dolna część sylwetki jest obszerniejsza, powinny wybierać style, które przyciągają uwagę do biustu, pleców i ramion.

Obejmują one:

 1. Sukienki z odkrytymi ramionami. Mogą to być sukienki z dekoltem lub cienkimi paskami. W tych sukienkach możesz podkreślić biust o niewielkich rozmiarach i wizualnie zwiększyć objętość ramion. Spódnica dla takich sukienek jest preferowana szeroka, średniej długości lub w połowie łydki.
 2. Ubierz koszule Takie stroje powinny mieć swobodne cięcie i być uzupełnione pasem.
 3. Suknie w stylu Empire. Szczególnie pożądane są greckie sukienki o długości sięgającej podłogi lub kolan, które mają głęboki dekolt i zawyżoną talię.
 4. Sukienka trapezowa. W przypadku ciała w kształcie gruszki zaleca się wybranie takich sukienek o średniej długości i wysokiej talii, jak również z gorsetem zagęszczonym.
 5. Sukienka o smukłej sylwetce. Najlepszą opcją byłaby czarna sukienka. W takiej sukni biodra będą wizualnie wąskie, klatka piersiowa i ramiona będą bardziej wyraźne, a postać jako całość będzie wyglądać bardziej seksownie. Ta sukienka może być noszona z dopasowaną kurtką, butami na wysokich obcasach i cienkim szalikiem.
 6. Sukienka w stylu lat pięćdziesiątych. Dziewczętom „gruszki” zaleca się szukanie modelu z ciasnym gorsetem, szeroką spódnicą i paskiem w talii.
 7. Sukienka z spódniczką z dzwonkiem. Najlepszym rozwiązaniem byłby model do kolan, a także sukienka o wysokiej talii.

Zaleca się, aby piękności o figurze przypominającej gruszkę unikały sukienek z ołówkową spódnicą i sukienkami z mini spódniczkami. Przy takiej budowie ciała nie powinno się również nosić zbyt ciasnego stroju lub luźnej sukienki.

Wskazówki dotyczące wyboru

Ponieważ górna część „trójkąta” jest mniej obszerna, dziewczyny o podobnej budowie ciała mogą bezpiecznie wybrać dla siebie modele wieczorowych i ślubnych sukienek, które mają duże detale na piersi. Pasują do sukienek z żabotem, warstwowych rękawów, dużych kieszeni na piersi, marszczeń na dekolcie, rękawów skrzydeł i podobnych elementów. Dolna część jednocześnie jest wybierana bardziej skromnie i prosto, na przykład, spódnica o prostym kroju.

Dziewczęta z figurą przypominającą A powinny również podkreślać talię, więc modele z przyciągającymi wzrok szczegółami będą im odpowiadać. Na przykład na pasie sukienek może znajdować się duża kokardka, koronkowe wstawki lub zespoły. Odwróci uwagę od masywnego dna.

Aby podkreślić dekolt, kobiety o kształcie trójkąta powinny zwracać uwagę na dekolt. Najlepiej przyjrzeć się podobnemu modelowi figury z owalnym, kwadratowym i V-dekoltem. Dobrym wyborem będzie też sukienka na jednym ramieniu.

Wybierając materiał, dziewczyny o figurze w kształcie gruszki powinny preferować lekkie materiały, które mogą ślizgać się po biodrach. Najlepszym wyborem są tkaniny bawełniane, wełna i len.Na sylwetce A dobrze wyglądają sukienki z jedwabiu, organzy i podobnych materiałów, pod warunkiem, że spódnica nie jest wielowarstwowa.

Jeśli chodzi o kolory, dziewczyny z postacią „gruszka” są bardziej odpowiednie do zwykłego ubrania, a także stroje z ciemniejszą dolną częścią. Jeśli strój jest wykonany z pojedynczej ciemnej tkaniny, zaleca się noszenie takiej sukni z lekkim szalikiem lub szalikiem.

Komentarze
 1. Christie
  30.08.2017

  J Lo i inne wspomniane tutaj gwiazdy mają ogromne piersi, jaka to gruszka? Gruszki mają małe piersi, więc mam typową gruszkę - małe piersi, cienką talię i szerokie biodra i tyłek. Trudno wybrać spódnice i sukienki, ponieważ Wszystko zwisa w pasie i wąskie w biodrach. I nie zgadzam się z proponowanymi tu stylami: ołówkowe spódnice są bardzo dopasowane, wydzielają cienką talię i podkreślają biodra. Natomiast dzwony sprawiają, że dolna część ciała jest jeszcze bardziej masywna.

 2. Marine
  08.08.2017

  Mam taką figurę! Talia 67, biodra 104, klatka piersiowa 86!

 3. Veronica
  26.02.2016

  Postać klepsydry uważana jest za idealną i uważam, że najbardziej uwodzicielska jest gruszka. Spójrz na Jennifer Lopez, to jest idealny!

 4. Lara
  24.02.2016

  Veronica, ja, na przykład, przeciwnie, komplikuję się z powodu takiej postaci jak postać Lopeza. Usunie te dodatkowe kilogramy, ale coś nigdzie nie pójdzie.

 5. Vika
  23.02.2016

  Widzę, że większość gwiazd nie przejmuje się swoimi wadliwymi postaciami. Załóż to, co chcesz. To prawda, że ​​często wygląda absurdalnie. Przynajmniej weź tę samą Jennifer Lopez.

Napisz komentarz
Informacje podane w celach informacyjnych. Nie należy samoleczyć. Dla zdrowia zawsze skonsultuj się ze specjalistą.

Moda

Piękno

Związek