Zdrada

Dziewczyna zmieniła faceta: jakie są powody i co robić?

Dziewczyna zmieniła faceta: jakie są powody i co robić?

dołącz do dyskusji

 
Treść
 1. Powody zdrady
 2. Jak się zachować?
 3. Czy możesz wybaczyć i czy kontynuować związek?
 4. Jak zapomnieć?
 5. Porady psychologa

Zakochane pary podczas swojego związku przechodzą wiele prób i perypetii. Czasami młodzi ludzie stają w obliczu nieprzyjemnej i bolesnej sytuacji, gdy dziewczyna zdradza, zmieniając się w inną. Natychmiast zaczynają dręczyć pytania: „Dlaczego to zrobiła?”, „Jak powinniśmy traktować ją teraz i czy nadal się z nią spotykamy?” Ten artykuł będzie mówił o przyczynach cudzołóstwa u kobiet i jak zachowywać się w podobnej sytuacji.

Powody zdrady

Dziewczęta i kobiety rzadko zmieniają się przypadkowo, po prostu z powodu okoliczności. Faktem jest, że w przeciwieństwie do silniejszej płci, w ich psychologii nie ma „zainteresowania sportowego” w sferze seksualnej. Podświadomie, w świecie zwierząt i ludzi, mężczyźni starają się rozprzestrzeniać swoje nasiona i dawać jak najwięcej potomstwa. Innymi słowy, mężczyźni koncentrują się na łączeniu z jak największą liczbą partnerów.

Osobniki kobiety do stabilnego komfortowego środowiska. Liczba partnerów w ogóle nie jest dla nich ważna, poczucie pewności i bezpieczeństwa jest znacznie ważniejsze.

Niezależnie od tego, jak trudne może być porównanie ze zwierzętami, wiele kluczowych i podstawowych aspektów psychiki jest do nas podobnych. Oczywiście społeczeństwo przez wiele wieków odcisnęło piętno na normach moralnych i osobowości przedstawicieli ludzkości. Jesteśmy w stanie kontrolować instynkty, regulować zachowanie, kierować się nie tylko refleksami, ale także aspektami moralnymi podczas podejmowania decyzji. Ale psychologowie potwierdzają, że istnieją dość znaczące różnice w płciowej kobiecej i męskiej naturze, jak podsumowano powyżej.

Nie ma wyjątków od reguły, zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Ale są zwykle bardzo jasne i wyraźnie się wyróżniają. Na przykład nimfomanka, doświadczająca silnego pociągu do różnorodnych doznań seksualnych.

Jeśli dziewczyna zmieniła swojego chłopaka, konieczne jest radykalne przeanalizowanie związku. Najprawdopodobniej po poważnym wykopaniu ujawnią wiele problemów.

 • Często zdarza się, że z jakiegoś powodu facet zostaje zmuszony do bycia w wojsku lub z dala od ukochanej osoby. Kilka miesięcy później dziewczyna zaczyna go zmieniać. Niestety, nie wszystkie związki wytrzymują próbę rozdzielenia. W pewnej odległości uczucia mogą ustąpić. Albo z jakiegoś powodu sama partnerka zacznie mieć wrażenie, że jej młody człowiek, będąc daleko, stracił zainteresowanie nią.
 • Dziewczyna nie może się oprzeć i zmienić z nią ex. Może się tak zdarzyć, jeśli ma do niego uczucia. Albo jej były chłopak nie pozostawia prób powrotu do związku, a dziewczyna uległa jego sztuczkom i perswazji.
 • Kobieta może zdecydować się na cudzołóstwo, mając na celu zemstę na partnerze. Jeśli mężczyzna okresowo pozwala sobie na odejście, powoduje silne obrazę i upokarza swojego partnera. Dziewczyna może zacząć doświadczać zwątpienia w siebie, poczucia niższości. W rezultacie, zmieniając się przynajmniej raz, przywraca kobiecość w oczach, jednocześnie próbując skrzywdzić uczucia i próżność niewłaściwego partnera.
 • Na początku relacji większość facetów bardzo aktywnie troszczy się o swoją pasję. Jest skąpana w komplementach, delikatnych słowach, romantycznych niespodziankach i prezentach. Ale im silniejsze stają się więzi, tym słabsze są oznaki uwagi ze strony partnera, z czasem, w wielu przypadkach, zupełnie nic. W takiej sytuacji kobieta zaczyna czuć się niepotrzebna.Brak potwierdzenia uczuć ukochanej osoby może być mylący.

W takiej chwili łatwo uwieść kobietę, pokazując uwagę. Często dziewczyny zmieniają się w innego młodego mężczyznę. A on z kolei, nie szczędząc wysiłków w wyrażaniu swoich uczuć, może łatwo zakochać się w czyjejś pasji.

 • Brak wzajemnego zrozumienia między partnerami często staje się czynnikiem popychającym kobietę w poszukiwaniu bratniej duszy. Jeśli człowiek prawie nie wspiera swojego partnera w niczym, ma niewiele wspólnych i silnie zdysocjowanych interesów, związek raczej nie będzie wygodny i ciepły. Gdy namiętna miłość jest przytępiona, kobieta może zwrócić uwagę na inną osobę, która jest znacznie bliżej niej niż ta, z którą się obecnie spotyka.
 • Awarie w życiu seksualnym pary mogą zepsuć relację, a także często sprawiają, że partner zewnętrzny znajduje partnera seksualnego. Często pary są nieśmiałe lub nie są w stanie omówić ze sobą swojej intymnej sfery.

Niezadowolenie z seksualności może skłonić kogoś z pary do poszukiwania nowych wrażeń.

 • W zdradę, co dziwne, może być motywowany finansowo. Niektóre kobiety są gotowe spotkać się z młodym mężczyzną tylko z powodu jego materialnego dobrobytu, bez poczucia szczerego uczucia do niego. Oczywiście, prędzej czy później taka osoba prawdopodobnie spotka tę, z którą naprawdę się zakochuje. Ale nie chcąc tracić dobrobytu finansowego, kobiety w takich sytuacjach często decydują się nie opuszczać bogatego mężczyzny, ale jednocześnie mają kochanka.
 • Niektóre płci pięknej charakteryzują się podwyższoną seksualnością i dociekliwością w sferze intymnej. Ciągle chcą doświadczać nowych wrażeń, próbować czegoś nieznanego. Utrzymanie takiej dziewczyny przed zdradą będzie niezwykle trudne.
 • Jak wspomniano powyżej, większość kobiet podświadomie stara się znaleźć wsparcie i ochronę u mężczyzny. A to może dać tylko pewny siebie, moralnie stabilny i odważny młody człowiek. Jeśli facet słabo wykazuje cechy wolicjonalne, nie jest pewny siebie i nie odnosi sukcesów, kobieta może mu się ochłodzić, nie widząc perspektyw i nie czując „silnego ramienia”.

Jak się zachować?

Nie można podać uniwersalnych zaleceń i instrukcji dotyczących postępowania w przypadku zdrady ukochanej. Wszystko zależy od konkretnej sytuacji: od charakteru i czasu trwania związku, od uczuć i wzajemności ze strony partnera, od powodów, które skłoniły kobietę do zmiany.

 • Dowiedziawszy się o niewierności ukochanej, staraj się nie robić niczego na „gorącej głowie”. Nieodpowiednie, nadmiernie emocjonalne zachowanie może zaszkodzić w tej sytuacji, naciskając na wysypki.
 • Sprawdź informacje, jeśli otrzymałeś je od stron trzecich lub anonimowo. Być może ktoś knuje przeciwko twojej pasji i po prostu ją oczernił.
 • Spróbuj dowiedzieć się, czy był to związek jednorazowy, czy też kobieta ma długi i stały romans.

  W pierwszym przypadku po cichu porozmawiaj ze swoim ukochanym. Zapytaj ją o powody tego zachowania. Najprawdopodobniej coś w twoim związku nie pasuje do niej. Daj jej znać, że jesteś gotowy pracować nad sobą i że relacje powinny być budowane na wzajemnym zaufaniu, a nie na pominięciach.

  Druga sytuacja, w której partner ma stałego kochanka, jest trudniejsza. Dowiedz się, czy ma uczucia do innego mężczyzny.

  Być może musisz na chwilę zerwać. To pomoże ci zrozumieć, jak bardzo twój związek ma wartość dla niej i dla ciebie.

  Czy możesz wybaczyć i czy kontynuować związek?

  Po zmianie ukochanego wielu ludziom może być bardzo trudno odzyskać utracone zaufanie. Jeśli facet chce nadal spotykać się ze swoją ukochaną, będzie musiał być w stanie uwolnić tę nieprzyjemną sytuację w przyszłości.

  Często sama kobieta, po zdradzie, bardzo cierpi z powodu swojego sumienia, szczerze żałuje tego, co się stało.A jeśli partner postanowił zakończyć z nią relację, próbuje ją zwrócić, błagając o przebaczenie.

  W przypadku, gdy mężczyzna nadal postanawia zerwać z niewłaściwym przebiegiem, staje przed trudnym okresem zerwania. A jeśli silne uczucie do dziewczyny nie zniknęło, rozdzielenie jest często bardzo bolesne. Jeśli jednak zmieniona kobieta wyraźnie nie żałuje swojego czynu lub epizody niewierności powtarzano kilka razy, rozstanie jest być może najlepszą opcją.

  Innym rozwiązaniem jest przebaczenie zdrady i kontynuacja relacji. Ale dla wielu facetów nie jest to łatwe. Przeważnie wybacz i zapomnij o tym, co się stało, jest mocno utrudnione przez powściągliwą dumę, niechęć. Większość mężczyzn niemal nieustannie odczuwa napięcie i nieufność wobec partnera. Taki epizod w związku, jak zdrada, często wywołuje uczucie zazdrości u partnera.

  W takiej sytuacji wszystko będzie zależało od prawdziwych uczuć kobiety i jej dalszego zachowania. Jeśli uda jej się przełamać lody nieufności i urazy w sercu partnera, para może mieć szansę na powrót do normalnych stosunków z czasem.

  Jak zapomnieć?

  Wydarzenia, które się z nami dzieją, dają nam możliwość gromadzenia cennych doświadczeń życiowych i korygowania naszych błędów. Dlatego, przeżywając nawet tak nieprzyjemny epizod jak zdrada ukochanej osoby, nie powinieneś zbytnio o tym myśleć.

  Dużym błędem jest samoing i ciągłe doświadczenie, świadomie pamiętające ten problem. Życie nie stoi w miejscu. Kiedy dziecko pali się na gorącym czajniku, dostaje cenną lekcję: musisz uważać na ten przedmiot i nie musisz go dotykać ręką. I ta umiejętność, niewątpliwie, pomaga mu w życiu.

  W podobny sposób trzeba być w stanie znosić coś ważnego i przydatnego dla siebie z wszelkich wydarzeń, nawet ciężkich i bolesnych. Przeżywając sytuację, analizując ją i wyciągając wnioski, zmusić się do zaprzestania powrotu do niej. I, oczywiście, zostaw zdobyte doświadczenie z tobą, ale odrzuć ciężkie wspomnienia.

  Aby się rozproszyć, prowadzić aktywny tryb życia. Wypróbuj sporty lub nowe hobby. Rozmawiaj z przyjaciółmi, nie blokuj się. Usuń z mieszkania rzeczy, które wyraźnie przypomną Ci, co się stało.

  Porady psychologa

  • Nie przesuwaj absolutnie całej winy za zdradę tylko na siebie. Każdy ma wady i może częściowo służyć za powód niewierności. Spróbuj wziąć je pod uwagę i napraw je.
  • Nie nazywaj siebie „bezużytecznymi” lub „niewypłacalnymi” mężczyznami. Często chłopaki po zmianie, tracą zaufanie do siebie. Mogą świadomie lub podświadomie zabronić się spotykać i szukać nowych znajomości z płcią przeciwną.

  Ale to bardzo zły model zachowania. Pamiętaj, że na świecie jest wiele kobiet, wszystkie mają zupełnie inne cechy osobiste i charaktery. Dlatego niezwykle głupie i niedopuszczalne jest karanie siebie „miłością” z powodu jednej porażki.

  • Jeśli nadal zdecydujesz się na poprawę relacji i pozostanie ze swoją dziewczyną po cudzołóstwie, spróbuj oswoić przejawy zazdrości. Jest to bardzo trudne, ale powstrzymaj się od sprawdzania swojego telefonu, konta w sieciach społecznościowych i wiadomościach osobistych. Jeśli pasja naprawdę Cię oszuka, nadal będzie się pojawiać. A twoje próby kontroli po prostu sprawiają, że lepiej się ukryć.
  • Jeśli kobieta szczerze pokutuje i jest prawdziwie wierna tobie, takie zazdrosne zachowanie upokorzy ją bardzo i utrzyma w niepewności.
  • Spróbuj nauczyć się rozmawiać ze sobą. Wyrażone obawy, doświadczenia, twierdzenia w taktowny sposób, życzenia i prośby mogą być przepracowane dzięki wspólnym wysiłkom. Poufna komunikacja w parze znacząco wzmacnia relację.

  Ale pominięcia, bliskość emocjonalna lub, odwrotnie, nadmierna agresja i skandale, potęgują sytuację, zrażają pary zakochanych od siebie.

  Napisz komentarz
  Informacje podane w celach informacyjnych. Nie należy samoleczyć. Dla zdrowia zawsze skonsultuj się ze specjalistą.

  Moda

  Piękno

  Związek