Zdrada

Kto statystycznie zmienia się częściej: mężczyźni czy kobiety?

Kto statystycznie zmienia się częściej: mężczyźni czy kobiety?

dołącz do dyskusji

 
Treść
 1. Jakie kobiety najczęściej się zmieniają?
 2. Co mężczyźni nie są prawdą?
 3. Statystyki cudzołóstwa
 4. Kto jest bardziej zdolny do zdrady: dziewczyny czy chłopcy?

W społeczeństwie coraz częściej dyskutuje się o zdradzie mężczyzn, a ich szczegóły są łagodzone, a czasami człowiek jest wystawiany jako prawdziwy bohater, a cudzołóstwo kobiet nie jest najpopularniejszym tematem do dyskusji. Kobieta, która zdradziła swojego męża, jest potępiana przez społeczeństwo, a same fakty rzadko stają się bogactwem narodowym. I dlatego pytanie pojawia się mimowolnie - kto częściej zmienia partnerów: mężczyzn czy kobiety?

Jakie kobiety najczęściej się zmieniają?

Nie myśl, że zdrajcami są głównie mężczyźni. Kobiety też nie są zadłużone. Do takiego wniosku doszli eksperci Daily Telegraph, którzy obalili wszystkie fakty statystyczne. Opublikowali własne dane uzyskane w anonimowej ankiecie na dużą skalę. Ich wyniki pokazały to 2 na 5 kobiet kiedykolwiek zdradziło swoich mężów lub wybranych, podczas gdy tylko 3 na 10 mężczyzn zdecydowało się na cudzołóstwo.

Około połowa kobiet, które pod warunkiem zachowania anonimowości przyznały się do zdrady, stwierdziła, że ​​stanie się to na imprezie w klubie. Jedna czwarta przyznała, że ​​miała romans z kolegą z pracy, jedna trzecia przyznała, że ​​znaki uwagi od osób z zewnątrz prowadzą ich do natchnionego i żartobliwego nastroju, a 10% niewiernych żon mówi, że to jest ich zasada że życie nie jest warte wydawania monogamii.

Wcześniej uważano, że kobiety samowystarczalne, pracujące i bogate zmieniają się. Ale najnowsze dane socjologów sugerują, że zdrada kobiet nie zna czegoś takiego jak bezpieczeństwo czy status społeczny - gospodynie domowe zmieniają się nie mniej niż kobieta biznesu. Aż 90% zdrajców przyznało, że uprawianie seksu z boku pomaga im pozbyć się negatywnego emocjonalnego przeciążenia.

Jakie kobiety mają skłonność do zdrady męża.

Sfrustrowany

Pani, poślubiająca, miała swoje wyobrażenia o człowieku, budowała swoje oczekiwania i złudzenia. Życie rodzinne umieściło wszystko na swoim miejscu, a mąż nie był taki książę, jak wydawało się w urzędzie stanu cywilnego. Kobieta, która uważa się za oszukaną, jest podświadomie gotowa zastąpić swojego partnera. Jednak nie zawsze stara się zniszczyć małżeństwo, ponieważ mąż może być bardzo wygodny i wygodny dla wspólnego życia.

Kochany i zmęczony

Jeśli uczucia do współmałżonka zostaną utracone, a odwaga zerwania związku nie wystarczy, lub istnieją inne powody, by pozostać w związku małżeńskim, potrzeba czułości, przeżycia miłosne, ujawnienie swojej seksualności wciąż istnieje. W tym przypadku cudzołóstwo często staje się zbawieniem dla psychiki kobiety, a często wszystko kończy się burzliwym romansem na boku i upadkiem istniejącego małżeństwa.

Wykształcony

Zwłaszcza jeśli ich poziom wykształcenia jest wyższy niż ich partnera. Prędzej czy później nastąpi rozłam w takiej parze - nie ma o czym rozmawiać. Kobieta szuka osobistego rozwoju, a jej mniej wykształcony partner tylko się z niej śmieje, nie pochwala jej aspiracji. Kochanek, który wspiera rozwój osobisty i rozwój, staje się nie tyle partnerem seksualnym, co prawdziwym przyjacielem. Płeć jest związana z takim cudzołóstwem z powodów wtórnych.

Znudzony

Kobieta, której każda godzina nie jest zaplanowana, ma więcej czasu na randki (w tym w Internecie) na flirtowanie z boku.

W wieku poniżej 25 lat i po 40 latach

Te pierwsze są nadal zbyt niepoważne, drugie są już wystarczająco mądre i wzięły trochę z każdego z poprzednich punktów - były wykształcone, rozczarowane, trochę znudzone rutyną i umiarkowanie zmęczone.

Mając wolne obyczaje

Są to z reguły kobiety, które widziały, jak matka zmienia partnerów, usprawiedliwiając swoich przyjaciół, którzy łatwo angażują się i zmieniają mężczyzn, a także kobiety, które miały bogate doświadczenia seksualne przed ślubem.

Kobiety idą na cudzołóstwo, zazwyczaj nawet na seks. Chcą być mile widziani, kochani, chcą być podziwiani, nie dostają tego w rodzinie. Chcą drżących i namiętnych uczuć, bogatych przeżyć emocjonalnych, zrozumienia, komunikacji, chcą uchwycić każde ich słowo, docenić je.

Jeśli mężczyzna w rodzinie nie jest w stanie lub nie chce tego zauważyć, istnieje duże prawdopodobieństwo, że stanie się oszukanym mężem.

Co mężczyźni nie są prawdą?

Mężczyźni są z natury poligamiczni. Dlatego domaganie się, aby tylko jedno marzenie kobiety o człowieku i marzenie o rzeczywistości nie było w zasadzie tego warte. Istnieje jednak nie tylko naturalne pragnienie posiadania dużej liczby kobiet, ale także edukacji, religii, zasad, osobistych cech charakteru. I są czynnikiem ograniczającym. Psychologowie wyróżniają kilka głównych typów mężczyzn, którzy nie mają tak dużego wpływu czynników zewnętrznych, a zatem mają największą zdradę.

Męskie dziecko

Na zewnątrz mężczyzna jest jak mężczyzna, ale w swoim sercu pozostaje w najlepszym razie wiecznym dzieckiem jako nastolatek. Lubi gry, nie sprzeciwiając się poświęcaniu wolnego czasu znajomym, często uprawia sporty ekstremalne i ma raczej szacunek do żony - jak jego matka. Im bardziej żona, biorąc pod uwagę infantylizm jej małżonka, zakazuje, tym bardziej ta trzydziestoletnia lub czterdziestoletnia „nastolatka” buntuje się i nie jest przeciwna znalezieniu dziewczyny z zainteresowaniem na boku. Ale tacy ludzie nie spieszą się z rozpadem małżeństwa.

Starzejący się przystojny

Ta kategoria obejmuje mężczyzn od 40 lat, którzy pobrali się dość wcześnie i nie mieli czasu doświadczyć wszystkich przyjemności życia przed ślubem. W wieku 40 lat pojawia się zrozumienie, że jeśli nie teraz, to prawie nigdy. Szczerze wierzą, że żona nigdzie nie idzie i dlatego łatwe flirtowanie z boku jest całkiem do przyjęcia. Nie poświęca swojej żony tajemnicom - chroni ją i jej nerwy.

Poszukiwacz przygód

Taki człowiek ma tylko jedną prawdziwą pasję - pasję przygody. Nie umie żyć spokojnie i miarowo, zdecydowanie musi znaleźć przygodę i łaskotać nerwy. Jego motto brzmi: „Nie dzień bez adrenaliny!” Może być dobrym mężem, ale życie rodzinne szybko mu przeszkadza, staje się dla niego świeże. Zdrada potrzebuje go jako lekarstwa na nudę. Z tym wszystkim nie szuka łatwych sposobów i często dostaje bardzo ryzykowne powieści - na przykład z przyjacielem swojej żony lub żony przyjaciela, tak że jest to bardziej niebezpieczne i ekscytujące.

Samowystarczalny i narcystyczny

Tacy mężczyźni rodzą żonę, aby oficjalnie pokazać wszystkim - jest właścicielem, zwycięzcą, ale w żaden sposób nie zależy od jego małżonka. Co więcej, jest to jego własność i dlatego tacy ludzie, z nowymi zwycięstwami na froncie miłości, nie ukrywają tego przed swoimi przyjaciółmi i nawet nie ukrywają się przed swoją prawowitą żoną. W zasadzie nie widzą nic złego w ich zachowaniu. Ale zdrada małżonków nigdy nie zostanie zaakceptowana i nie będzie tolerowana.

Pragmatyk

Zazwyczaj małżeństwo takiego mężczyzny od dawna istniało tylko przez przyzwyczajenie lub przypadek. Pasja i miłość nie są, żona nie jest pożądana. Ale rozwód jest kłopotliwy, a czasem nieopłacalny zarówno dla niego, jak i dla jego żony. Dlatego ludzie żyją, ale nazywanie ich rodziną jest bardzo trudne. Taki człowiek rozjaśnia ponure szare życie codzienne dorosłym. Mężczyzna może nie mieć nawet jednej kochanki, nie czuje się winny przed żoną, a zatem nie ukrywa wiele, jego żona wiele domyśla się, ale woli milczeć.

Wątpliwy przegrany

Tacy ludzie są dręczeni wątpliwościami.Żona jest dobra, ale nagle pojawiają się lepsze kobiety na boku? Sprawdza, przeszukuje, ale jest zbyt tchórzliwy, by zadeklarować to jako swoje prawo, dlatego kłamie i wychodzi. W swoim sercu ma nadzieję, że jego żona nie wytrzyma jednego dnia i sama odejdzie.

Manipulacja ofiarą

Tacy mężczyźni są zwykle żonaci z bardzo autorytarnymi i potężnymi kobietami, które nawet potrafią sprawić, że seks staje się narzędziem do zarządzania współmałżonkiem - wciąż trzeba na nie zarabiać. Zdrada dla nich tylko zaspokojenie ich pragnień seksualnych, relaksacja. Zazwyczaj nie opuszczają rodziny.

Statystyki cudzołóstwa

Statystyki niewierności w Rosji są dość ciekawe i mogą zainteresować zarówno przedstawicieli silniejszej płci, jak i piękne panie:

 • około 62% mężczyzn, którzy zmieniają żony, wolą spotykać się po stronie żonatych kobiet, tylko 10% mężczyzn żonatych, ryzykuje nawiązanie związku z samotnymi dziewczynami;
 • zdrady kobiet są bardziej trwałe - nawet 45% kobiet w małżeństwie ma stałego kochanka i nie jest skłonnych do zmiany go na innego, a tylko 19% mężczyzn oszukujących może pochwalić się taką samą konsekwencją;
 • nawet 75% mężczyzn i do 24% kobiet systematycznie zmienia żony i mężów lub przynajmniej raz je zmieniło;
 • niezadowolenie z życia seksualnego powoduje rozwód u 9% mężczyzn i 13% kobiet;
 • pragnienie doświadczania nowych ostrych uczuć tkwi w 14% mężczyzn i 7% kobiet;
 • prawdziwa nowa miłość - 7% mężczyzn i ponad 25% kobiet;
 • zwiększyć ich samoocenę, chęć dochodzenia do siebie - 14% mężczyzn i tylko 4% kobiet;
 • długa separacja, wymuszone oddzielne życie powoduje niewierność 12% mężczyzn i 8% kobiet;
 • od nudy i rutyny po nowe relacje 3% mężczyzn i 7% kobiet „ucieka”;
 • przypadkowa zdrada jest uzyskiwana (pod wpływem alkoholu, na imprezie, przyjęciu firmowym itp.) u 14% mężczyzn i 7% kobiet;
 • zdrada w odwecie wobec niewłaściwego partnera - głównie reakcja kobiet: tak robi 11% kobiet i tylko 0,5% mężczyzn;
 • najczęściej 30% mężczyzn i prawie tyle samo kobiet zmienia się wraz z kolegami z pracy;
 • w ośrodku kobiety częściej się zmieniają - tak odpowiadało 34% handlarzy, podczas gdy tylko 19% mężczyzn zezwoliło na cudzołóstwo na wakacjach;
 • z sąsiadami i przyjaciółmi z rodziny zmienia nawet 10% kobiet i około 5% mężczyzn.

Aby uzupełnić obraz, warto poinformować, że najczęstsza zdrada występuje w domu jednego z kochanków. Około jedna trzecia kochanków woli pojechać do kraju lub zostać ze wspólnymi przyjaciółmi. Tylko 10% wynajmuje mieszkanie lub pokój hotelowy.

Kto jest bardziej zdolny do zdrady: dziewczyny czy chłopcy?

Jeśli polegasz na statystykach, mężczyźni zmieniają się częściej, ale dziewczyny też nie stoją z boku. Są zdolni do zdrady, ponieważ okoliczności, które mogą to spowodować, mogą być bardzo różne.

Ważne jest również, aby para zainwestowała w pojęcie zdrady. Z punktu widzenia psychologów nie ma zdrady cielesnej ani moralnej - żadnych półtonów. Od momentu, gdy jeden z partnerów pozwala sobie na myślenie o możliwym związku z kimś z boku, staje się już zdrajcą. A takie myśli nawet w szczęśliwych małżeństwach mogą pojawić się partnerom. Nie oznacza to, że szybko się zmieniają. Nie zapominaj o osobistym doświadczeniu, naturze osoby, jej wychowaniu i wierzeniach.

Ale w rodzinach, w których przeważa zrozumienie, wzajemna pomoc, zaufanie, gdzie małżonkowie mają wspólne interesy i wiedzą, jak komunikować się ze sobą na dowolny temat, zdrady zdarzają się znacznie rzadziej. Wszystko jest ważne - ilość i jakość seksu, obecność wspólnych dzieci, wspólne hobby, sposób spędzania wspólnych weekendów, rodzinne tradycje i małe oznaki wzajemnej uwagi.

Prawdopodobieństwo zdrady wzrasta w rodzinach, w których nie ma zrozumienia, gdzie nie wiedzą, jak wspólnie rozmawiać i rozwiązywać wspólne problemy, gdzie partnerzy nie czują się wspierani, ignorują wzajemnie potrzeby. W tym przypadku prawdopodobieństwo cudzołóstwa będzie zawsze nieco wyższe niż prawdopodobieństwo, że kobiety będą występować, ale wzajemne zdrady nie są wykluczone.

Aby uzyskać informacje o tym, dlaczego się zmieniamy, kto jest bardziej prawdopodobny jako mężczyzna lub kobieta, jak wybaczyć, zobacz następny film.

Napisz komentarz
Informacje podane w celach informacyjnych. Nie należy samoleczyć. Dla zdrowia zawsze skonsultuj się ze specjalistą.

Moda

Piękno

Związek