Zdrada

Co jeśli mąż zdradził żonę ze swoją przyjaciółką?

Co jeśli mąż zdradził żonę ze swoją przyjaciółką?

dołącz do dyskusji

 
Treść
 1. Przyczyny zdrady przez przyjaciela
 2. Powody oszukiwania męża
 3. Dlaczego pojawiają się przyjaciele?
 4. Wybacz lub nie
 5. Porady psychologa
 6. Jak uniknąć cudzołóstwa małżonka z przyjacielem

Zdrada męża z przyjacielem jest zawsze straszną traumą emocjonalną dla oszukanej żony, zwłaszcza jeśli była ona małżeństwem przez cały czas, podczas gdy kobieta była pewna, że ​​jej mąż nie jest zdolny do takiego działania. A jeszcze bardziej z tym, który wszedł do domu i któremu powierzono najbardziej intymne sekrety.

Przyczyny zdrady przez przyjaciela

Czasami powód, dla którego jedna kobieta angażuje się w romans z mężem, inny, dobrze znany jej, leży w zazdrości. Mąż przyjaciela wydaje się być bardziej udany i atrakcyjny na tle własnego życia, zwykle, na które wiele lat gromadziło się przez lata wspólnego życia.

Jeśli zdrajca nie jest żonaty, istnieje jeszcze więcej powodów, aby wkroczyć na kogoś innego. Nawet jeśli dużo zarabia, ubiera się lepiej i jest w stanie pozwolić sobie na coś, o czym jej małżeńskiemu przyjacielowi nawet się nie śni, to zazdrość może być dla niej zwykłym dobrobytem rodzinnym. A jeśli istnieje szansa, by udowodnić sobie, że w miłości ona też może mieć wszystko, co nie jest gorsze od innych, nie można uniknąć pokusy uwiedzenia czyjegoś męża.

O nieudanej i nie tak atrakcyjnej dziewczynie, jak jej zamężna dziewczyna i nic nie mówi. Ma jeszcze więcej powodów, aby coś udowodnić i zwiększyć poczucie własnej wartości na koszt innych osób.

Znacznie bardziej pokręcona intryga w trójkącie miłosnym pojawia się, gdy zakazany romans staje się zemstą za „zasługę” przeszłości żonatego przyjaciela: ukradłeś mojego chłopaka, teraz cię zabiorę! Ponadto kochanek - mąż przyjaciela - jest bardzo wygodny. Niezawodnie utrzyma tajemnicę pozamałżeńskich więzi i raczej nie zacznie robić głupich rzeczy, ponieważ w ten sposób zastąpi nie tylko swoją kochankę, ale i siebie.

Bez przerywania przyjaznych stosunków z zamężną dziewczyną, zawsze możesz mieć dostęp do jej domu. Jeśli jej mąż pyta, dokąd się udała, wygodnie jest uczciwie odpowiedzieć na pytanie, gdzie się znajduje, a między czasami musi grać w grę miłosną przyprawioną ostrością jej tajnego związku z czyimś mężem.

Oprócz zwykłych przyczyn dnia codziennego, czasami reakcja na długotrwały stres, w którym jest dzisiaj ogromna liczba osób, lub banalna nieobecność stałego partnera seksualnego, czasami powoduje zdradę. Chciałem złagodzić napięcie, a potem pojawił się znajomy mężczyzna, atrakcyjny, oprócz „zaleceń” od bliskiej kobiety.

Powody oszukiwania męża

Mężczyźni dzielą się na dwie kategorie. Niektóre z nich różnią się lojalnością, pomimo jakichkolwiek problemów w rodzinie, podczas gdy inne są w stanie zmienić się pod najmniejszym pretekstem.

W obliczu takiej zdrady kobiety niezmiennie zastanawiają się, dlaczego wraz z przyjaciółką jej mąż ją zmienił, mimo że zdrada ze znaną kobietą jest o wiele bardziej bolesna niż z obcym.

Tłumaczy to fakt człowiek, który nawiązuje stosunki z taką dziewczyną, jest o wiele łatwiejszy niż z obcym, z którym trzeba się zapoznać, udowodnić jej atrakcyjność dla niej, zabiegać o nią przez długi czas i tak dalej. Jeśli żona przyjaciela jest ładną, seksowną dziewczyną, po co szukać kogoś innego?

Relacje z sąsiadem lub kolegą w sklepie mogą prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji, prędzej czy później pojawią się niebezpieczne pogłoski, które w końcu dotrą do uszu tego, za którym wszystko jest zrobione, a potem wszystko wydaje się być widoczne i bardzo dostępne. Komunikacja z przyjacielem żony jest łatwa do utrzymania, z technicznego i psychologicznego punktu widzenia, bez wzbudzania podejrzeń ze strony wiernych.

Dlaczego pojawiają się przyjaciele?

Przyjaźń między dwiema kobietami może być inna. Niektóre pochodzą z dzieciństwa, inne zaczynają się w dorosłości. Tak czy inaczej, jeśli komunikacja między dziewczętami sprowadza się do mycia kości twoich mężów lub omawiania tego, co nie jest konieczne, aby wiedzieć, to samo w sobie jest oznaką niezdrowych relacji rodzinnych. Najlepiej, jeśli najlepszym przyjacielem jest twój własny małżonek. Z pełnym zaufaniem od niego nie może być żadnych tajemnic.

Jeśli zamężna kobieta nie ufa całkowicie mężowi, możliwe, że będzie szukał tego zaufania po stronie. Dziewczyna, świadoma tego, jak życie rodzinne tego, który jest zawsze w zasięgu ręki, jest w pełni przygotowana na romans ze swoim mężem, zwłaszcza jeśli nie trzeba go namawiać do romansów.

Wybacz lub nie

Jeśli mężczyzna zmienił żonę ze swoją najlepszą przyjaciółką, zwiedziona kobieta zawsze stawia pytanie: czy wybaczyć, czy nie. I w odniesieniu do jej męża. Z przyjacielem wszystko jest zazwyczaj jasne. Trudno sobie wyobrazić, że po tym, co się wydarzy, będzie możliwe utrzymywanie z nią jakiejś relacji. Jeśli przyjaźń jest prawdziwa, a nie tylko słowami, spanie ze swoją ukochaną dziewczyną jest tym samym, co chodzenie ze krewnym. Jeśli zdarzy się zdrada, nie ma przyjaźni.

Jeśli chodzi o męża, wszystko nie jest tu takie proste. Jeśli fakt zdrady wydarzył się po raz pierwszy, możesz znaleźć siłę, aby zrozumieć istotę problemu, dotrzeć do prawdziwych motywów współmałżonka, dać mu szansę dalszego życia razem.

Jeśli jest oczywiste, że mężczyzna nie uważa się za winnego, nie interesuje go to, co czuje jego żona i co myśli o tym, co się wydarzyło, więc związek ten raczej nie będzie kontynuowany. Co więcej, nie jest niczym niezwykłym, gdy facet uważa chodzenie w lewo za całkowicie naturalną manifestację natury silnej połowy ludzkości. Nawet jeśli nie ma separacji, kobieta prawdopodobnie będzie musiała znieść fakt, że jej mąż oszukuje.

Porady psychologa

W przypadku wątpliwości, co zrobić, jeśli mąż zmienił się ze swoją dziewczyną, eksperci radzą dać sobie czas na uporządkowanie swoich uczuć. Możesz się wprowadzić do rodziców lub wyjechać na wakacje, albo możesz postawić zdrajcę za drzwiami. Będzie więc mniej bolesne doświadczenie tego, co się wydarzyło, a obserwowanie dalszych działań otwartych kochanków będzie w stanie dużo wyjaśnić i przemyśleć.

W tym czasie możliwe jest oszacowanie tego, co dotychczas nie wydarzyło się w życiu rodzinnym i jaka jest przyczyna tego, co się stało. Być może kobieta, która została zmieniona przez własne działania, przyniosła sobie katastrofę. Nigdy nie jest za późno na poprawianie błędów. A jeśli nadal musisz rozstać się z mężem, warto również wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Doświadczając takiego ciosu od twoich ulubionych ludzi, psychologowie radzą, abyś nie wycofywał się w siebie.i szukaj pociechy u krewnych i tych, którym ufasz. Czasami zwrócenie się do specjalisty nie będzie zbędne, ponieważ nie każda kobieta jest w stanie poradzić sobie ze swoimi uczuciami w takiej sytuacji. Istnieje ryzyko rozwoju długotrwałej depresji.

Częstym błędem w takich przypadkach jest zdrada wobec męża ze swoim przyjacielem. Nie stanie się to łatwiejsze, ale sytuacja może stać się bardziej skomplikowana.

Jak uniknąć cudzołóstwa małżonka z przyjacielem

Najlepszym sposobem na utrzymanie rodziny i relacji z przyjaciółmi nie jest łączenie ich ze sobą.

 • Nie zamieniaj domu w hotel dla przyjaciół, krewnych i przyjaciół, którzy mają problemy.
 • Z przyjaciółmi możesz dyskutować o wszystkim, a nie o trudnościach w rodzinie. Szczegóły życia osobistego powinny pozostać między mężem i żoną. Wtedy ludzie z zewnątrz nie będą mieli powodu, by działać jako pocieszyciel. Możliwe jest pocieszenie, aby ktoś „pozostał z rogami”.
 • Najlepiej jest spotkać się z dziewczynami poza własnym domem, a jeśli zapraszasz ich do odwiedzenia, wtedy kiedy twój mąż wyjechał lub wyjechał w interesach. Jeśli małżonek wróci, dla przyjaciela, powinien to być sygnał, że spotkania się skończyły. Teraz pani domu jest zajęta innymi rzeczami.To podejście ma dwie zwycięskie strony. Mąż nie czuje się w swoim domu niepotrzebny, a jednocześnie nie będzie miał okazji spojrzeć na przyjaciela swojej żony, nieświadomie porównując zewnętrzne dane dwóch kobiet.
 • Osobliwości życia seksualnego z mężem nigdy nie powinny stać się przedmiotem rozmowy z przyjaciółmi, nawet jeśli występują w tym względzie problemy. Są lekarze, którzy rozwiązują takie pytania.

A jeśli nie ma problemów, musimy pamiętać, że szczęście kocha milczenie. Nie chwal się tym, co masz, i nikt nie chce ci go odebrać.

 • Nie zezwalaj na bliską znajomą z mężem. Jeśli potrzebujesz rozwiązać problemy domowe, są do tego „mężowie na godzinę”, tragarze, hydraulicy i inni specjaliści, którzy mogą rozwiązać takie problemy.
 • I oczywiście, bez względu na to, ile lat minie, ważne jest, aby monitorować swój wygląd, rozwijać się osobiście, pozostać interesującym dla ukochanej osoby, przyćmiewając wszystkich przyjaciół z tobą.

O tym, co zrobić, jeśli mąż lub chłopak się zmienił, zobacz następny film.

Napisz komentarz
Informacje podane w celach informacyjnych. Nie należy samoleczyć. Dla zdrowia zawsze skonsultuj się ze specjalistą.

Moda

Piękno

Związek