Zdrada

Jak zrozumieć, że mąż oszukuje?

Jak zrozumieć, że mąż oszukuje?

dołącz do dyskusji

 
Treść
 1. Jak się zachować, gdy podejrzewasz?
 2. Lista oznak zdrady
 3. Jak się ujawnić?
 4. Jak dalej się zachowywać?

Kobiety mają bardziej rozwiniętą intuicję niż mężczyźni i dlatego często zaczynają się domyślać zdrady małżonka na długo przed tym, zanim fakty staną się oczywiste. Przedstawiciele płci pięknej dosłownie „łapią” niezrozumiałe nowe płyny, ale nie zawsze mogą je wytłumaczyć. Oczywiście wszystkie kobiety są zainteresowane tym, jak zrozumieć, co zmienia mąż, a także co robić i jak się zachować, jeśli podejrzenia już się pojawiły. W tym artykule postaramy się udzielić szczegółowych odpowiedzi na wszystkie palące pytania tych kobiet.

Jak się zachować, gdy podejrzewasz?

Czystość i niezniszczalność więzów małżeństwa dziś nie są takie same sto lat temu. I dlatego rozwody zdarzają się częściej. Jedną z częstych przyczyn zakończenia związku małżeńskiego są cudzołóstwo. Jednocześnie udział cudzołóstwa mężczyzn w Rosji, według socjologów, stanowi około 75% całkowitej liczby zdrad, podczas gdy kobiety zmieniają się znacznie rzadziej - w około 25% przypadków.

Psychologowie, psychoterapeuci, socjologowie zajmują się przyczynami cudzołóstwa, statystykami i poszukiwaniem sposobów na wyjście z niekorzystnej sytuacji małżeńskiej w kraju. Wiele wiadomo dzisiaj o mechanizmach i procesach psychologicznych, które towarzyszą zdradzie, ale niestety nie pozwala to na zmniejszenie liczby rozwodów spowodowanych cudzołóstwem.

Natura kobiet stworzyła bardziej wrażliwe na przyszłe wydarzenia. Rozwinięta intuicja to umiejętność przewidywania negatywnych sytuacji i niebezpieczeństwa, aby mieć czas na uratowanie (ukrycie, ochronę) potomstwa. Na próżno ludzie wierzą, że zdrowa zdrada ze wszystkimi środkami podjętymi przez spisek pozostanie niezauważona dla żony. Spisek pozbawi kobietę dowodów, ale każda kobieta może poczuć najmniejszą zmianę w zachowaniu męża. A ona to zrobi, nie możesz nawet w to wątpić. Jeśli chodzi o dowody, to kobieta, która czuje się źle, z pewnością je znajdzie, nawet jeśli środki spiskowe zostały przemyślane w najmniejszym szczególe.

Zgadywanie o możliwej intrydze męża po stronie kobiety, dzięki „szóstemu zmysłowi”, może być w oczach, w wyrazie twarzy, w intonacji mowy, w niektórych dziwactwach w zachowaniu. Czasami sama kobieta nie może sobie wytłumaczyć, na jakiej podstawie zaczęła odczuwać potencjalne zagrożenie - po prostu czuła, że ​​to wszystko.

Przeczucie i zgadywanie - bardzo trudny okres. Niezwykle trudno jest kobiecie kontrolować się i zachować spokój. W jej wnętrzu szaleje cały ocean emocji, zdolny zniszczyć nie tylko małżeństwo, ale także własne życie od wewnątrz. Tutaj najważniejsze jest nie przekraczanie dopuszczalnej linii, ponieważ od zwykłej zazdrości do patologicznej paranoi jest jeden mały krok. W stanie irracjonalnej zazdrości, którą psychiatrzy odnoszą do stanów urojeniowych typu paranoidalnego, kobieta nie będzie już słyszeć argumentów, głosu rozsądku i argumentów. Będzie pewna, że ​​jej mąż się zmienił, nawet jeśli faktycznie nie było cudzołóstwa. Stopniowo etap maniakalny zostanie zastąpiony przez paranoję, a kobieta ryzykuje, że stanie się pacjentką kliniki psychiatrycznej lub mordercy, ponieważ jest to prawdziwa i poważna choroba psychiczna.

Dlatego, gdy pojawia się podejrzenie niewierności współmałżonka, ważne jest, aby nie „przesadzać” Co najlepsze, spróbuj spojrzeć na sytuację z zewnątrz. Wszystkie podstawy podejrzenia są zazwyczaj pośrednie. Mogą się okazać, że wcale nie są tym, czym się wydają.Pomyśl, jak brzydki i upokarzający będziesz wyglądać, jeśli zaczniesz organizować histerię, skandale, demontaż, krzyczeć na męża i obwiniać go za to, czego sam nie jesteś pewien: fakt cudzołóstwa! Dla mężczyzny bardzo ważnym uczuciem jest szacunek dla jego partnera w życiu. Jeśli z jakiegoś powodu traci szacunek, wszystko inne znika: miłość, uczucie, pragnienie.

Najpewniejszym sposobem zniszczenia związku na tym etapie jest złamanie jego szacunku dla ciebie. Łatwiej jest to zrobić, jak mówimy: zacznij krzyczeć, płakać, rzucać furię za każdym razem, gdy wraca z pracy, potrząsać nim za piersi, obwiniać wszystko na ziemi; Poproś o imię kochanki, idź do pracy i narzekaj do personelu, dzwoń co pół godziny, sprawdzaj jego telefon i pocztę. Wszystko to dość szybko przekonuje człowieka, że ​​z takim towarzyszem życia nie jest dalej na ścieżce. I niezależnie od tego, czy oszukuje, czy nie, małżeństwo rozpadnie się.

Prawidłowym działaniom w przypadku podejrzenia musi towarzyszyć spokój. Bez względu na to, jak trudne jest to, musisz się zebrać i po prostu obserwować. Zwróć uwagę na niuanse i szczegóły, słowa i czyny, porównaj fakty. Jeśli niespójności zostaną znalezione wystarczająco, będzie to sygnał do wejścia w fazę aktywną: będzie trzeba rozmawiać z sercem.

Rozmowa z oskarżycielskiego monologu różni się tym, że uczestniczy w niej dwoje ludzi szanujących siebie nawzajem. Nie krzyczą i nie „szturchają”, nie przypominają sobie błędów i błędów, mówią konkretnie o problemie, który ma miejsce teraz. Aby odbył się dialog, musisz wybrać odpowiedni czas. Mąż powinien być ustawiony do rozmowy, nie powinien się spieszyć do pracy w tym momencie, a nawet bardziej, nie trzeba rozmawiać o tym przez telefon ani pisać wiadomości. W tej rozmowie musisz zobaczyć oczy osoby, aby usłyszeć najmniejszą zmianę w tonie głosu.

Ważną rozmowę najlepiej prowadzić w swobodnej atmosferze, w weekend, w samotności, gdy mężczyzna jest zrelaksowany i nie oczekuje „sztuczki”. Nie musisz mu uprzednio mówić, że „czeka go poważna rozmowa”, to sprawi, że będzie spięty, a jeśli zdarzy się zdrada, będzie miał również czas na przygotowanie kilku tuzinów „wymówek”, ponieważ intuicyjnie zrozumie, co obiecana rozmowa.

Jak zapytać mężczyznę? Bezpośrednio. Rób bez długich wstępów. Podziel się swoimi obawami, powiedz mi, co czujesz, ale zrób to tak spokojnie i sympatycznie, jak to możliwe. Nie zapomnij ani na chwilę, że nikt na świecie nie musi spełniać czyichś oczekiwań. Szanuj partnera. Nie mów o nim, ale o tym, co to za uczucia, które powodują jego działania. Podaj wszystkie nieścisłości i rozbieżności w swoim zachowaniu i słowach, które zauważyłeś, poinformuj nas o tym, co zauważyłeś. Nie płacz i nie płacz. Rób wszystko cichym, spokojnym głosem.

Uważnie obserwuj reakcję. Zamieszanie, ukryte oczy, unikanie rozmowy, żądanie przerwania rozmowy w tej chwili powinny zostać zaalarmowane. Czy mąż powie prawdę? Nie licz na to. Tak, zdarzają się sytuacje, w których „dociskane do muru” ciężkie argumenty mąż naprawdę przyznaje się do winy i próbuje się wytłumaczyć lub zamierza zebrać rzeczy, aby odejść. Ale w większości przypadków mąż oświadczy, że wszystko to jest „waszym nonsensem”, że jest to „nonsens”, „nie prawda” i ogólnie „trzeba myśleć mniej”.

To ważne, drogie kobiety, a nie to, co mówi. Jego pierwsza niewerbalna reakcja jest ważna. Spójrz na oba: napięty, blady, zaczął nerwowo ciągnąć coś w dłoniach, ściskać kostki, pocierać jabłko Adama, policzek, nos, odwracać oczy, ściska płatek ucha, unika bezpośredniego spojrzenia; natychmiast zatrzymuje rozmowę i opuszcza pokój, wchodzi w agresywny atak słowny - wszystko to jest niepokojące znaki, mówiąc, że gorączkowo szuka słów i wyjaśnień, kłamie.Pamiętaj, że pierwsza reakcja nie potrwa długo, wtedy niewierny mąż weźmie się za rękę (mężczyźni mogą to zrobić znacznie szybciej!) I powiedz ci tak wiele ciekawych historii, że trudno będzie zrozumieć, gdzie jest prawda i gdzie jest fikcja.

Człowiek, który się nie zmienił, może zareagować inaczej. Najczęściej będzie uważnie słuchał, a potem będzie się śmiał serdecznie, a może się obrazi, ale zrobi to bez napięcia, szczerze.

Ponadto będzie zależeć od stopnia zaufania między małżonkami, poziomu wychowania i kultury każdego z nich, sposobów rozwiązywania problemów przyjętych w tej rodzinie, temperamentu małżonków.

Lista oznak zdrady

Najtrudniej jest odróżnić oznaki zdrady od przejawów różnych innych okoliczności życiowych w życiu twojego partnera. Zaniepokojone żony w Internecie mogą znaleźć kilkaset tysięcy artykułów i publikacji, które oferują gotowe rozwiązania: listy znaków wskazujących na cudzołóstwo. Nie pochlebiaj sobie i nie używaj ich, ponieważ większość z nich może wynikać z zupełnie innych powodów. Naucz się logicznie rozumować. Tak więc bierzemy pióro i kartkę papieru, a dla każdego punktu ważymy fakty z dwóch pozycji: „zmieniona” i „nie zmieniła się”. Zacznijmy teraz.

Mężczyzna stał się zapomniany i często narzeka na zmęczenie.

Mężowie, którzy utrzymują stosunki „z boku”, w istocie stali się mniej uważni na twoje sprawy i prośby. Rano poprosili go, żeby kupił coś w drodze do domu, a on zapomniał. Data twojego ślubu, dla którego tak przygotowywałeś, „wyleciała” z jego głowy. Dzwonisz do kina, a on narzeka, że ​​jest zmęczony i lepiej leży w TV w weekend. Na propozycjach kochania się często odmawia, ponownie odnosząc się do zmęczenia.

Z drugiej strony takie zachowanie może być spowodowane problemami fizjologicznymi: naprawdę się męczy, pracuje 12 godzin dziennie z jednym dniem wolnym, ma problemy w pracy, trudności z finansami. Możliwe, że wystąpiły problemy z potencją i łatwiej jest mu powiedzieć, że był zmęczony niż próbować rozpoznać własną dysfunkcję seksualną (temat dla mężczyzny jest niezwykle bolesny). I ku chwale męskiego zapomnienia, ogólnie rzecz biorąc, można dodawać utwory, więc fakt, że zapomniał o dacie jego znajomości, która była 10 lat temu, nie jest powodem, by obwiniać go za zdradę, to jest tylko cecha męskiej pamięci: długotrwała pamięć silniejszych płci „utyka” „Na obu nogach. Brak pragnień seksualnych w łóżku rodzinnym również nie oznacza zdrady, ponieważ mężczyźni są bardzo wrażliwi na każdy stres. Tylko w kinie, pod wpływem stresu, jest bohaterem zdolnym do kręcenia scen. W życiu problemy znacznie hamują libido u mężczyzn.

Przestałem nosić obrączkę

Przeważnie mężczyźni nie ukrywają się przed kochankami, ponieważ są małżeństwem, dlatego nie muszą usuwać pierścienia. Wyjątek - poważna miłość. Jeśli mężczyzna naprawdę się zakochał i nie chce, aby dziewczyna dowiedziała się o jego statusie, żeby go nie przestraszyć, może zdjąć pierścień na chwilę. Niektórzy zdejmują je całkowicie i zostawiają w domu, inni robią to codziennie rano, wychodząc z domu. Obserwuj to.

Z drugiej strony pierścień może stać się mały lub duży, ponieważ osoba traci na wadze i otłuszcza się, ma obrzęk, a zatem noszenie pierścienia bez cudzołóstwa może czasami stać się trudne.

Rozwiązanie tej sytuacji jest proste. Poproś swojego współmałżonka, aby zadzwonił do jubilera i zwiększył rozmiar pierścienia, jeśli odnosi się do faktu, że wstrząsa się lub zmniejsza, jeśli pierścień zgaśnie. Jeśli po tym czasie pierścień ponownie osiądzie na palcu małżonka, nie ma się czym martwić.

Mąż stał się inny

Ta funkcja jest jedną z pierwszych. Ale bardzo trudno nazwać to wyraźnie. Nie oznaczają nawet zmian w jego zachowaniu i zwyczajach, ale szybkość, z jaką te zmiany występują. Wczoraj wciąż leżałem na kanapie i piłem piwo na mecz piłkarski, a dzisiaj zapisałem się na siłownię i byłem zdziwiony zmniejszeniem dodatkowych kilogramów.To spontaniczność i surowość tych zmian mogą prowadzić do przekonania, że ​​mąż się zmienia. Ważne jest, aby ocenić jego stosunek do żony: człowiek, który czuje się winny, że „po lewej” nagle staje się bardzo troskliwy i sympatyczny, a mąż, który nie jest winny, często gniewa się na małżonka bez wyraźnego powodu, krzyczy, krytykuje, wskazuje na swoje braki.

Patrzymy na problem z drugiej strony. Przyczyny krzyczenia na żonę i krytyka w jej adresie mogą być dowolne. Zły mąż może iw przypadku, gdy związek pozostawia wiele do życzenia, jeśli nie monitoruje swojego wyglądu, nie może poradzić sobie z kierownictwem, wychowując dzieci, podczas gdy nie jest konieczne, aby miał kogoś „po stronie”. Jego drastyczne zmiany, chodzenie na siłownię i zainteresowanie jego wyglądem, mogą być związane z banalnym pragnieniem utraty wagi i powrotu do poprzedniej formy, jak zrobił to najlepszy przyjaciel.

Małżonek zamknął swoje tajemnice

Nie jest wykluczone, że zanim użyłeś ich obu w jednej ogólnej elektronicznej skrzynce pocztowej, ale teraz mąż ma swoją własną i stara się nie pokazywać, co tam robi. Człowiek, którego relacjom poza rodziną towarzyszy korespondencja, jest rzeczywiście bardziej uważny na bezpieczeństwo dostępu do swoich urządzeń elektronicznych. Zmienia hasła w telefonie i na poczcie, minimalizuje okno komunikatora po wejściu do pokoju, przestaje rzucać smartfonem w widoczne miejsce, podczas gdy wcześniej leżało i szukało go tylko przez dźwięk połączenia przychodzącego. Kiedy jego żona próbuje dowiedzieć się, o co chodzi z tymi środkami tajemnicy, jest zdenerwowany i opuszcza rozmowę lub niegrzeczny, wskazując, że „ma wszelkie racje”. Tak, tak. Ale to ten znak najczęściej pozwala żonie zrozumieć, że jest rywal.

Spójrzmy na sytuację z drugiej strony. Mężczyzna, podobnie jak ty, ma pełne prawo do osobistej przestrzeni i własnych tajemnic. Sekret może nie leżeć w ogóle u jego kochanki, ale na przykład w pornoroliku, który chce zobaczyć, ale tutaj wchodzisz do pokoju. Oczywiście, rzuci okno na monitor. Tajemnice mogą być związane z jego obowiązkami zawodowymi, w końcu nie ma obowiązku pokazywania nikomu, o co chodzi w jego korespondencji ze znajomymi lub starymi znajomymi, nawet jeśli jest to rozmowa o rybołówstwie, dyskusja o meczu lub ty i ja, drogie kobiety. Jak wiecie, nie ma to nic wspólnego ze zdradą.

Nowe zapachy

Psychologia nie ma z tym nic wspólnego. Nie musisz być ogarem o bystrym węchu, aby poczuć, że jej mąż zaczął inaczej pachnieć. Oszuści często wąchają nowe kobiece perfumy. I nic nie możesz zrobić. Sam człowiek może tego nie zauważyć, nie przywiązywać wagi, ponieważ „tchnął oddech” i przyzwyczaił się do zapachu perfum, którego teraz jest nosicielem. Ale tutaj żona niemal bezbłędnie określa zapach kogoś innego i zajmuje stanowisko polującego charta.

Z drugiej strony, nie powinniśmy wykluczać możliwości, że w miejscu pracy ukochanego jeden z pracowników nieudolnie używa perfum i słodyczy, aby cały wydział wrócił wieczorem do domu z cudownym pociągiem francuskich perfum.

Będzie przekonująco wyglądać tylko wtedy, gdy mąż nie pracuje w czysto męskiej firmie, w której po prostu nie ma nikogo, kto mógłby używać takich duchów.

Jak się ujawnić?

Wyeksponowanie niewiernego męża jest najtrudniejszą częścią tej całej historii. Zbieranie wielu argumentów i nieposiadanie żadnego ważnego faktu oznacza nie zbieranie niczego. Co zrobić, jeśli wszystkie pośrednie znaki wskazują na zdradę, ale nie ma nic do udowodnienia? Och, nic. Nasza rada może wydawać się dziwna, ale kobieta nie musi „dostawać” i „obciążać” współmałżonka, ale tworzyć najbardziej spokojne, a nawet rodzinne tło psychologiczne. Jeśli rozmawiałeś z mężem o jego możliwej zdradzie, a on przekonał cię, że tak nie jest, udawaj, że jego słowa całkowicie cię przekonały, poproś kilkakrotnie o przebaczenie, że podejrzewasz go o cudzołóstwo i zapewnisz, że nigdy więcej tego nie zrobisz nie będzie.

Po kilku tygodniach spokojnego i dobrze odżywionego życia, jej mąż w końcu się rozluźnia. I wtedy może popełniać całkowite błędy, które pomogą ci znaleźć brakującą zagadkę. Tylko James Bond jest zdolny do ciągłego kłamania i nie przebijania się, a nawet wtedy tylko w kinie. W życiu nawet doświadczeni zwiadowcy zawodzą w sytuacjach, gdy znajdują się w widocznym, sztucznie stworzonym bezpieczeństwie. Kontrwywiad wszystkich krajów zdaje sobie z tego sprawę i aktywnie wykorzystuje tę metodę do identyfikacji szpiegów wroga.

Prędzej czy później wszystko w tajemnicy staje się jasne. Pamiętasz historię dzieci o tej samej nazwie? Więc teraz - nadszedł czas, aby o tym pamiętać i po prostu poczekać w skrzydłach, kiedy zło może zostać złapane w kłamstwo.

Określ według zachowania

Możliwe jest określenie rzeczywistego dowodu możliwej niewierności małżeńskiej przez zachowanie, ale zajmie to więcej czasu. Zacząłem pracować w pracy i nie odbierać telefonu komórkowego wieczorem? Zadzwoń pod numer pracy, poproś o zaproszenie na telefon, zgłoś, że jest to pilne, ponieważ twoje mieszkanie jest zalane przez sąsiadów powyżej. Po pierwsze, dowiesz się, czy mąż naprawdę pracuje, jak mówi, a po drugie, da to powód do zastanowienia się, czy ma on „wspólników” wśród swoich kolegów. Jeśli ktoś wie, gdzie aktualnie jest, skontaktuje się z nim i powie, kto jest w jego mieszkaniu. Mąż natychmiast skontaktuje się z tobą sam. Następnie możesz wyjaśnić, co właśnie pomyślałeś.

Cóż, jeśli znasz znajomych, kolegów. Oczywiście nie jest konieczne zadawanie im bezpośrednich i bezwstydnych pytań. Nawet jeśli coś wiedzą, będą niewiarygodnie niewygodni i jest mało prawdopodobne, że poznają prawdę. Ale możesz swobodnie dowiedzieć się, czy mąż ma dużą ilość dodatkowej pracy, z powodu której tak często zaczął się zatrzymywać. Jeśli przyjaciel zdrajcy nie jest świadomy jego romansu, będzie bardzo entuzjastycznie nastawiony do pracy, w której ma tyle pracy, co wcześniej.

Mąż, który w każdy możliwy sposób unika intymnej bliskości ze swoją żoną, odnosząc się do zmęczenia, powinien być zdecydowanie wysłany do terapeuty w celu zbadania możliwych patologii. Oczywiste jest, że może się oprzeć, zwłaszcza, że ​​zdrowie zdrajcy jest najlepszym sposobem. Nagraj go w recepcji, idź z nim. Zrób to delikatnie i życzliwie: martwisz się o jego zdrowie!

Agresywne odrzucenie twojej propozycji, kategoryczna odmowa badania jest powodem do poważnego przemyślenia i wywołania nieprzyjemnego tematu dla współmałżonka na temat tego, dlaczego w ogóle nie było seksu. Wielu niewiernych mężczyzn, zmęczonych ciągłą potrzebą szukania wymówek, prędzej czy później zgodzą się powiedzieć prawdę.

Nie powinieneś zamieniać się w szpiega amatora, aby sprawdzić i dowiedzieć się, czy twój mąż oszukuje. Śpiący, nerwowy, z kręgami pod oczami i kudłatymi włosami, na zawsze ponura żona odstraszy każdego. Kiedy tworzysz dla niego „widoczną pułapkę bezpieczeństwa”, poświęć trochę czasu: idź do fryzjera, posprzątaj, upewnij się, że przed mężem pojawiasz się w przyzwoitej, atrakcyjnej formie.

Jeśli strumień oskarżeń i komentarzy skierowanych do ciebie z jego strony nie zmniejszy się, jeśli nie przestanie ignorować twojej obecności, to jest bardzo prawdopodobne, że to nie jest to, co nosisz lub jak się wymyśliłeś, a mianowicie, że jesteś po prostu więcej Nie interesuje się nim jako kobietą, ale z jakiegoś powodu nie chce rozwiązać małżeństwa, należy zauważyć, że niewiele osób chce zerwać stosunki z żoną. Większość niewiernych mężów woli zachować małżeństwo, a dokładniej, jego pojawienie się, ponieważ przenoszenie, dzielenie się własnością, pożyczki, dzieci i konieczność komunikowania się z krewnymi, nie są zawarte w jego planach.

Mąż, który oszukuje żonę, nie będzie mógł na zawsze ukryć swego sekretu.Nadal można ujawnić i rozpoznać prawdę, nawet jeśli sam człowiek kategorycznie zaprzecza cudzołóstwu.

Znak zmiany nastawienia do własnych dzieci jest dość wskazujący: wielu mężczyzn czuje się winnych nie za irytującą żonę, ale za swoje dzieci. I tutaj zaczynają bez żadnego powodu przynosić słodycze i zabawki córkom-synom, kupować prezenty poza urodzinami lub Nowym Rokiem tylko w dni powszednie.

Szukaj dowodów

  Wybierając się w podróż w poszukiwaniu dowodów niewierności małżonka, powinieneś być świadomy, że zejście z tej „góry” może być bardzo bolesne. Ale wspinaczka na górę nigdy nie ujrzy zejścia.

  Dowód na to, że możesz odebrać prywatnego detektywa. To jest jego praca i nie jest zła i dobra. Kontaktowanie się z takim specjalistą, który jest teraz bardzo w każdym mieście, nie jest haniebne ani przerażające. Jeśli jesteś oszukany i nie wstydzisz się go, dlaczego miałbyś się wstydzić? Jeśli ta opcja jest dla Ciebie przystępna i nie jest sprzeczna z sumieniem, będzie najlepsza, jaką możesz wymyślić. Specjalista ds. Nadzoru jest zwykle byłym pracownikiem władz, często na emeryturze. Ma wiele powiązań, aby „uderzyć” w numer telefonu osoby zainteresowanej, ustalić charakter korespondencji, znaleźć miejsce pobytu w tym czy innym czasie, śledzić, z kim i kiedy się spotyka oraz dostarczyć pełny raport, wspierany przez zdjęcia i filmy. Przy takich argumentach zdrada nie wyjdzie, nie będzie w stanie zaprzeczyć zdradzie. Jeśli prywatny syskovik nie wykryje faktu zdrady, to najprawdopodobniej będzie dla ciebie krępujący. Jak wydostać się z tej sytuacji, trzeba będzie zdecydować osobno.

  Jeśli nie ma pieniędzy na prywatnego detektywa, teoretycznie sama kobieta może stać się jedną. Pomoże to wielu programom: lokalizatorom, które pomagają z niewielką dokładnością w ustalaniu lokalizacji współmałżonka. Jeśli powie, że siedzi w pracy i wypełnia raport, a to prawdopodobnie ciągnie się całą noc, a lokalizator pokazuje, że abonent znajduje się w zupełnie innym obszarze miasta, kilka godzin drogi od biura, to będzie dowód kłamstw. Ale niestety nie zdradę. W końcu mąż może być z przyjacielem na przedmieściach i po prostu pić piwo w wannie, aby nie usprawiedliwiać się przed tobą i nie zgłaszać swoich czynów.

  Możesz zainstalować kamerę monitorującą w swoim samochodzie. Aby to zrobić, potrzebujesz małego przenośnego aparatu z dobrymi bateriami, który wyśle ​​obraz do smartfona lub komputera. Eksperci muszą dostosować system, ale jeśli chcesz to zrozumieć, kobieta może to zrobić sama. Możliwość śledzenia kamer w mieszkaniu jest również opcją, zwłaszcza jeśli kobieta często wyjeżdża w interesach. Podróż do pracy może i naśladować, udając się na kilka dni do przyjaciela lub matki. Zapisy z kamer, których mąż nie zna, pomogą zrozumieć prawdę, jeśli oczywiście zdecyduje się wprowadzić kobietę do swojego mieszkania.

  Możesz prześledzić współmałżonka do pracy, a po nim możesz przeczytać jego SMS-a i zobaczyć połączenia, napisać numery, które najczęściej dzwoni i sprawdzić, do kogo należą, wykonując połączenia w imieniu Biura Mieszkaniowego lub numeru ubezpieczenia społecznego inny dobry powód.

  Mądry i doświadczony psycholog rodzinny nigdy nie doradzi Ci w sprawie żadnej z powyższych metod uzyskania dowodów niewierności męża. Już przynajmniej z tego powodu, że wszystkie są destrukcyjne. Zabijają zaufanie, zrozumienie, uczucia. Zamieniają kobietę w podartą, nerwową i napiętą istotę, aw każdej chwili takie „gry szpiegowskie” mogą prowadzić do poważnego załamania nerwowego. Ponadto istnieje ryzyko, że nadzór i szpiegostwo zostaną ujawnione przez partnera, a następnie związek może ustać, nawet jeśli w ogóle nie było zdrady.

  Pozostaje mieć nadzieję na sprawę i błędy w zachowaniu partnera. Najbardziej uczciwe sposoby na poznanie prawdy są zawsze najbardziej bolesne.To słynna koszula w czyjejś szmince, zapomniany element bielizny w samochodzie, który odkrywasz, chodząc z mężem na wizytę lub do sklepu; w końcu możesz zobaczyć go ze swoją kochanką przez przypadkowe całowanie lub obejmowanie. Trudno byłoby również spierać się z takimi argumentami, chociaż oczywiście niewierny mąż z pewnością spróbuje wyjaśnić obecność innych tchórzy w kabinie, pozwalając, by samochód udał się na randkę z przyjacielem, a szminka z powodu niezręczności koleżanki, która zeszła po przejściu, potknęła się i upadła nieumyślnie dotykając jego koszuli do ust.

  Zobacz całość znaków. Jeśli prawie wszystko opisane w tym artykule, mąż ma, a podejrzenie jest silniejsze z każdym mijającym dniem, a potem są te spodnie lub szminka innej osoby, to jest kilka opcji.

  Jak dalej się zachowywać?

  Żaden specjalista w psychologii związków rodzinnych nie da ci prawa i tylko poprawne porady na temat tego, co zrobić po zdradzie, zostaną potwierdzone. Wszystko zależy od tego, jaką osobą jesteś, jaki jest Twój osobisty poziom kultury i co jest dopuszczalne w zachowaniu, z jakim bagażem osobistych doświadczeń dotarłeś na ten etap swojego życia. Jeśli małżeństwo długo pękało w szwach i miało się rozwieść, możliwe jest, że zdrada współmałżonka będzie ostatnim punktem w historii związku. Bolało, gdy kobieta myślała, że ​​wszystko jest w porządku, a potem straszna prawda została jej objawiona.

  Niezależnie od tego, co zamierzasz zrobić z tymi relacjami, musisz porozmawiać ze swoim mężem, kropka i. Staraj się zachować godność, nie poniżaj się, nie zbliżaj się do zagrożeń, szantażu, nie manipuluj dziećmi, nie żądaj niczego i nie zmuszaj mężczyzny do poniżania się. Dowiedz się, co zamierza zrobić dalej. Odpowiedzialność za sytuację spoczywa na dwóch, a decyzja o tym, jak zostać po zdradzie, jest również obustronna. Pamiętaj o tym.

  Po rozmowie w rzeczywistości nie masz wielu opcji. Możesz zbierać rzeczy dla męża i wypędzać go z domu, możesz odejść sam, możesz milczeć i przeklinać głośno i przenikliwie, oskarżając się wzajemnie o wszystkie grzechy. Możesz wybaczyć człowiekowi i uratować małżeństwo, ale nie możesz wybaczyć i zaprzestać kontaktu z nim. Wszystko zależy od tego, jak chory i ciężki był ten związek w czasie cudzołóstwa, jak również od planów samego człowieka. Jeśli pod presją faktów przyznaje się do cudzołóstwa i oświadcza, że ​​zamierza opuścić rodzinę, aby całkowicie to wszystko powstrzymać, nie biegnij za nim, nie błagaj o pozostanie, bez względu na to, jak bolesne i bolesne może to być. Za wszelką cenę, ratuj godność osobistą, ponieważ mężczyźni w życiu mogą być inni, a poczucie własnej wartości - tylko twoje i masz je w jednym egzemplarzu.

  Najgorszą rzeczą, jaką może zrobić kobieta zdradzona przez męża, jest zemsta. Zgłaszanie wszystkich aktów dookoła, rzucanie brudu w oczy przyjaciół i krewnych, dopracowywanie zwolnienia w pracy, wnoszenie do sądu kilku pozwów, oskarżanie go o kradzież lub przemoc, zgniatanie i drapanie samochodu, znalezienie adresu swojej kochanki i złożenie tam pałeczki . Nie ma wyjścia i wyruszają na wszystkie te ciężkie rzeczy, w odwecie za zbezczeszczone uczucia. Nic z tego nie przyniesie ulgi.

  Konieczne jest uświadomienie sobie, zaakceptowanie sytuacji, zrozumienie, że życie się nie skończyło, ale dopiero się zaczyna, a wszystko, co leży przed nami, będzie zdecydowanie lepsze niż wszystko, co jest teraz. W tym celu można zdecydować, gdzie iz kim żyć dalej, robić wszystko, co zostało opóźnione w małżeństwie: iść na morze, zmieniać pracę, wyobrażać sobie, kończyć pilotów lub kapitanów małych statków, skakać ze spadochronem.

  Dopóki wdrażasz wszystkie swoje stare idee, pomimo wewnętrznego bólu i urazy, właściwa decyzja przyjdzie sama. Budzisz się i po prostu rozumiesz, co i jak robić dalej.

  O objawach cudzołóstwa u mężczyzny, patrz poniższy film.

  Napisz komentarz
  Informacje podane w celach informacyjnych. Nie należy samoleczyć. Dla zdrowia zawsze skonsultuj się ze specjalistą.

  Moda

  Piękno

  Związek