Zdrada

Jak zrozumieć, co zmienia facet i co robić?

Jak zrozumieć, co zmienia facet i co robić?

dołącz do dyskusji

 
Treść
  1. Dlaczego faceci się zmieniają?
  2. Powody nieufności
  3. Znaki zdrady
  4. Jak sprawdzić?
  5. Co zrobić, jeśli potwierdzono podejrzenia?

Wielu uważa miłość za główny cel ludzkiego życia. To uczucie, które napędza wszystkie nasze najjaśniejsze motywy, inspiruje i inspiruje nas, ale pod jednym ważnym warunkiem - uczucie powinno być wzajemne. Niestety nie wszystkie relacje są bezchmurne, a nawet najbardziej harmonijne związki przechodzą różne złożone testy. Jednym z takich testów jest zdrada ukochanej osoby.

Dlaczego faceci się zmieniają?

Uczciwy seks często zadaje pytania o to, czego brakuje człowiekowi obok kobiety i co dokładnie popycha go do zdrady. Jaka jest ogólnie psychologia zdrady? Błędem jest wierzyć, że winna jest tylko poligamiczna natura męska. Przecież zdarza się, że wychodząc z jednego towarzysza, facet zaczyna związek z inną dziewczyną i zachowuje się do niej o wiele lepiej, jest bardziej niespokojny, okazuje większą troskę i nawet nie myśli o zmianie, zwłaszcza po raz pierwszy, gdy pasja wrze we krwi, i od wzbierających uczuć dosłownie zawroty głowy. Ale ten okres bukietów cukierków jest raczej ulotny, a częściej po nim następuje spokojniejszy i bardziej miarodajny etap relacji, w którym mogą ujawnić się pierwsze poważne kłótnie i trudności.

Uważa się, że mężczyźni zmieniają się z nudy i rutyny, jest nawet powiedzenie: „Żona jest chlebem, ale czasami chcesz bułeczki”. Bardzo rozczarowujące jest słuchanie o wszystkich żonach i potencjalnych narzeczonych, a dla każdej szanującej się kobiety niezwykle nieprzyjemne jest poznanie zmiany jej mężczyzny.

Oczywiście, w zdradzie mężczyzny jest z pewnością wina kobiety. To nie jest jej wina przede wszystkim przed nim, ale przede wszystkim przed sobą, że w pewnym momencie zapomniała o sobie, całkowicie rozpuszczona w człowieku, skupiona na nim. Być może mężczyzna dał jakieś znaki, chciał przerwy w związku, jak to się często nazywa, trochę świeżego powietrza. Być może związek wymagał przerwy, ponieważ rozdzielenie jest również mierzone przez miłość.

Podczas pożegnania ludzie mają czas na przemyślenie swojego związku., aby ponownie przemyśleć sytuację i często zdarza się, że po rozejmie sytuacja w parze staje się znacznie lepsza. To prawda, że ​​dzieje się na odwrót, kiedy ludzie w separacji w końcu rozumieją, że ich związek nie ma przyszłości i nie może go już mieć. I nawet w tej sytuacji jest plus: brak rezultatów jest również rezultatem, a ty nie zmarnujesz cennych lat życia na bezsensowne i mało obiecujące relacje. To, jak dokładnie zostanie rozwiązana sytuacja, zależy od konkretnego przypadku i zachowania mężczyzny i kobiety.

Powody nieufności

Przed dramatyzowaniem i rozumowaniem zdrady drugiej połowy musisz najpierw upewnić się, czy istnieją prawdziwe powody do nieufności i czy wszystko jest naprawdę tak złe, jak się wydaje, czy też jest to tylko paranoja i fikcja brutalnej dziewczęcej fantazji. Jeśli mężczyzna nie dzwoni przez długi czas, może cię nie oszukiwać, ale prawda jest zajęta na ważnym spotkaniu i dlatego nie może odebrać połączenia przychodzącego. Lub, być może, doszło do nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, a twoja ukochana osoba nie odebrała telefonu przez dwie godziny z powodu przypadkowego włączenia trybu cichego w telefonie komórkowym.

Ale nie wolno nam zapominać: im więcej czasu dziewczyna nawija się na domysły i domysły, tym więcej nagromadzonych w niej negatywności i tym bardziej prawdopodobne jest wybuch gniewu i zazdrości w wyjaśnianiu relacji z bliską osobą. I to z pewnością nie pomoże wzmocnić związku.Wręcz przeciwnie, w człowieku pewność siebie, że histeryczna i niezadowolona kobieta, która nie jest pewna siebie, stanie się silniejsza. W tym przypadku lepiej postępować zgodnie z zasadą: „Nie patrz na mężczyznę, a raczej na siebie”. Ale jednocześnie, jeśli takie alarmujące przypadki powtarzają się nieustannie, nie powinieneś zamykać oczu na sytuację i udawać, że nic się nie dzieje, a ty niczego nie zauważasz.

Jeśli to możliwe, aby wyrazić niezadowolenie w łagodnej formie, motywując tym, czego doświadczyłeś, nagle coś się stało twojej ukochanej osobie: jakieś kłopoty lub kłopoty.

Wiele kobiet, które zostały oszukane, często zauważyło, że podczas kłótni, w gniewie, mężczyzna może umiarkowanie rzucić jakieś zdanie, które posłużyło jako rodzaj „budzenia”, na przykład: „Jeśli mnie zdobędziesz, pójdę do innego!” Lub „Jestem Nie mogę znieść twoich napadów złości, są dziewczyny o charakterze znacznie lepszym od ciebie! ”. Oczywiście takie stwierdzenia nie pojawiają się tak po prostu od podstaw. W takich chwilach prawdą jest być ostrożnym i ponownie rozważyć swój stosunek do sytuacji.

Znaki zdrady

Niektóre kobiety mają tak delikatne wyczucie intuicji, że nawet z daleka czują coś złego. Zauważają, jak człowiek się zachowuje, nie tak jak wcześniej, i mentalnie nie jest blisko niej, ale unosi się gdzieś w chmurach. Oznaki zdrady mogą być regularnymi nieodebranymi połączeniami, częstymi późnymi przyjazdami twojej połowy pod jakimkolwiek prawdopodobnym pretekstem, na przykład zwiększonym zatrudnieniem w pracy lub spotkaniem z wieloletnim przyjacielem lub znajomym. Może nie okłamuje cię, ale był naprawdę zajęty, ale z często powtarzającymi się opóźnieniami i wymówkami jest powód, by być ostrożnym.

Ale niezwykle trudno jest zrozumieć dokładnie, co dana osoba zmieniła bez złapania go za rękę. chyba że istnieją oczywiste oznaki cudzołóstwa, które obejmują:

  • romantyczne wiadomości kontekstowe nie adresowane do Ciebie;
  • ślady szminki na ubraniach;
  • subtelny zapach perfum innych kobiet;
  • dostępność środków antykoncepcyjnych (jeśli nie używasz ich z mężczyzną).

Wszystkie te objawy niestety najczęściej wskazują, że twój mężczyzna spotyka się z inną kobietą. Oczywiście uczucie nie jest najprzyjemniejsze, ale teraz wiele zależy od właściwego zachowania.

Jak sprawdzić?

Uznanie, czy mężczyzna oszukuje, jest często bardzo trudne. W tych sprawach w męskim środowisku przestrzegają zasady nieujawniania i ścisłego spisku. Tak jak w starym dowcipie: „Zadzwoniłem do przyjaciół mego męża, aby dowiedzieć się, gdzie jest: spędził noc o szóstej, a o czwartej wciąż spał!” Mężczyźni często próbują ukryć fakt zdrady aż do ostatniego, chyba że zdecydowali się już wyjechać do innej kobiety, którą kochali i z którą postanowili założyć rodzinę lub rozpocząć poważny związek. I to często się zdarza.

W tym przypadku ważne jest, aby spróbować zaakceptować wolę osoby, uświadomić sobie, że jest to jego dobrowolny wybór, i traktować go z szacunkiem, bez względu na to, jak bolesne i trudne jest to, ponieważ nikt nie jest odporny na nową miłość i nagle wzbierające uczucia - może raz przytrafić się każdemu z nas.

Co zrobić, jeśli potwierdzono podejrzenia?

Najbardziej obraźliwe w zdradzie jest poczucie, że jesteś zaniedbany, jesteś zdradzony, ponieważ to właśnie twoja samoocena najbardziej cierpi, dlatego tak trudno jest przetrwać zdradę. Tolerancyjna zdrada może tylko ludzi, którzy sami są nieuczciwi w tej sprawie (także się zmieniają) lub którzy w ogóle nie lubią swojego towarzysza. W takich przypadkach para może istnieć, gdy kobieta dąży do pewnych celów najemników i racjonalnie podchodzi do kwestii związków, żyje kosztem człowieka lub używa go w inny sposób. O miłości w takich przypadkach zazwyczaj nie ma mowy, a fakt zdrady jest postrzegany spokojnie, a nawet z ulgą: „No, wreszcie! Znalazłem kogoś. Może teraz nie będzie mnie już tak bardzo nękać. Jednak takie sytuacje są rzadkie.

Kochająca kobieta, dowiedziawszy się o zdradzie, zawsze jest w szoku. Jej uczucia często następują po sobie: od gniewu i gniewu do pasji i pragnienia powrotu do ukochanego. W tej chwili jej stan emocjonalny jest bardzo niestabilny, a psychologowie nie zalecają podejmowania ważnych decyzji w gorącym momencie. Ważne jest, aby zważyć i zastanowić się nad wszystkim, spróbować odzyskać spokój, powstrzymać się od obrażania kochanki i oszukiwania męża, a czasami jest to niezwykle trudne. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest odległość. Jak często wszyscy słyszeli powiedzenie: „Aby to zachować - musisz puścić”. Ale jest to łatwe do powiedzenia, ale trudne do zrobienia w prawdziwym życiu. Trudno sobie wyobrazić, że nie będziesz w stanie zasnąć i obudzić się teraz z mężczyzną, którym już stałeś się. Umyślne zachowanie w tym przypadku odegra decydującą rolę: czy będzie wystarczająca siła woli, by rozstać się z osobą, która się zmieniła, czy uda ci się powstrzymać wszystkie gniewne doświadczenia wewnątrz i nie pobiegać po pierwszym gwizdku.

Ważne jest, aby uświadomić sobie, że jeśli dobrze się poprowadzisz i uwolnisz człowiekazachowując twarz, bez obelg i przekleństw w następnym, po chwili sam poczujesz się lepiej, poczujesz, że pięknie się zachowywałeś, powstrzymując agresję i gniew. Im lepsze wrażenie pozostawiasz po rozstaniu - tym większe prawdopodobieństwo pojawienia się nowych dobrych relacji z inną osobą, która cię pokocha i doceni, ponieważ cały świat nie zdecydował się na tego samego człowieka. W rzeczywistości jest wielu przyzwoitych i dobrych ludzi, z którymi możesz stworzyć parę i zbudować dobre relacje.

Po rozstaniu z mężczyzną kobieta musi urozmaicić swój czas wolny, na przykład, aby zapisać się na zajęcia fitness lub cięcia i szycia. Nie jest tak ważne, gdzie dokładnie zacząć chodzić - najważniejsze jest to, że powinna mieć tak mało wolnego czasu, jak to możliwe, co można by spędzić na smutku i urazie, na wspomnieniach i żalu. Po rozstaniu z bliską osobą wszyscy doświadczają bólu i cierpienia. Niestety, nie jest łatwo się ich pozbyć, a najlepszym lekarzem, jak wiesz, jest czas. Ale możesz znacznie złagodzić to doświadczenie, przeglądając swój stosunek do obecnej sytuacji i starając się nie koncentrować na negatywnych emocjach, przestań myśleć o swojej porażce. Najlepiej zrobić coś pożytecznego dla siebie i swoich bliskich, którzy tak bardzo potrzebują opieki i uczucia, ponieważ to właśnie oni nigdy nie zdradzą i zawsze będą nas kochać za to, kim jesteśmy.

Ten rodzaj wolontariatu, zdaniem psychologów, jest bardzo pomocny dla osoby wychodzącej z przedłużającej się depresji i powraca do bogatej i pełnej radości życia.

Niestety, często zepsute rodziny z dziećmi, w których żony podczas rozwodu manipulują relacjami rodzic-dziecko, zabraniają ojcu widzenia własnych dzieci, aby zatrzymać męża i mieć na niego wpływ. Absolutnie nie zaleca się tego, ponieważ dziecko wcale nie jest winne, że jego ojciec kochał inną kobietę i nie chce już żyć ze swoją biologiczną matką. Idealnie, dziecko nie powinno obserwować skandali i postępowań rodziców. Wszystkie strony konfliktu będą przyjemniejsze, jeśli problem zostanie rozwiązany w sposób pokojowy i dyplomatyczny, w którym dzieci nie będą cierpieć.

Czy warto wybaczyć zdradę, decydować przede wszystkim o samej kobiecie. Jeśli człowiek przemyślał swoje zachowanie i szczerze się nawrócił, to oczywiście może, a nawet można mu wybaczyć, ponieważ każdy ma prawo popełniać błędy. Ale ważne jest, aby pamiętać, że jeśli wybaczysz człowiekowi, lepiej nie przypominać mu o tym zdarzeniu w pierwszym wygodnym przypadku konfliktu. Zdarza się również, że mężczyzna zdaje sobie sprawę, że się mylił i na próżno mówił o swoich uczuciach, a jego była dziewczyna lub współmałżonek są już zadowoleni z innej osoby.

W każdym razie w życiu jest coś i musimy być przygotowani na najróżniejsze losy losu, a co najważniejsze - nie tracić panowania nad sobą i wierzyć w to, co najlepsze, bez względu na wszystko.

Jak dowiedzieć się, co zmienia człowiek, zobacz następny film.

Napisz komentarz
Informacje podane w celach informacyjnych. Nie należy samoleczyć. Dla zdrowia zawsze skonsultuj się ze specjalistą.

Moda

Piękno

Związek