Przestępstwo

Jak przeprosić dziewczynę, która była urażona?

Jak przeprosić dziewczynę, która była urażona?

dołącz do dyskusji

 
Treść
 1. Jakie sprawy wymagają przeprosin?
 2. Sposoby
 3. Przykłady
 4. Porady psychologa

Psychologia przedstawicieli silniejszej płci znacznie różni się od psychologii płci pięknej. Dlatego tak trudno im zidentyfikować punkty kontaktowe. Jeśli dwoje ludzi stało się bardzo blisko, oznacza to, że złapali „szczęście za ogon”. Ale dopóki tak się nie stanie, możliwe są konflikty. Następnie musisz szukać kompromisów i zawsze bądź czujny, jeśli nie chcesz stracić ukochanego.

Jakie sprawy wymagają przeprosin?

Przede wszystkim należy pamiętać, że w większości przypadków nie należy natychmiast brać odpowiedzialności za zaistniały konflikt. Nie powinieneś tego robić, ponieważ domniemanie niewinności powinno być zawsze obecne w życiu. W przeciwnym razie zaczniesz biczować się w prawo i lewo za to, czego nie zrobiłeś. Więc na krótki czas zamień się w kozła ofiarnego.

Trzeba jednak przyznać się do swoich błędów, jeśli istnieją ku temu dobre powody i dowody. Przede wszystkim musisz przeprosić, gdy czujesz się winny. Tego talentu nie można pomylić z niczym. A w głębi jego świadomości każdy człowiek powinien zawsze pamiętać, że bez przyznania się do błędów nie może właściwie prosić o przebaczenie. Warto zastanowić się nad problemem, gdy zdarzyło się co następuje.

 • Zraniłeś dziewczynę w pijackim otępieniu. Na imprezie zaistniała sytuacja, kiedy zdecydowałeś, że twój przyjaciel się myli. Z tego nastrój się pogorszył, a potem straciłeś kontrolę nad sobą.

Mówił „kilka okropności”, a może nawet pozwolił na atak. Teraz już nie chce cię widzieć. Natychmiast muszę powiedzieć, że jest to bardzo trudny przypadek.

 • Z powodu jego nietrzymania moczu obraził dziewczynę dosłownie „z nieba” ze wszystkimi na ulicy. Z tego upokorzenia zostawiła wszystko we łzach, a teraz jej telefon nie jest dla ciebie dostępny.
 • Zdrada - To najbardziej „bezlitosny” przypadek. Aby rozwiązać ten konflikt, musisz bardzo się starać. I powinieneś być na to przygotowany. Możliwe, że wszystkie wysiłki zostaną zmarnowane, ale nie należy rozpaczać, ponieważ przebaczenie można jeszcze osiągnąć.
 • Nieuważna postawa, powtarzane zbyt często, może prowadzić do niechęci i zerwania stosunków. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do dbania o innych ludzi, powinieneś się tego nauczyć. W przeciwnym razie negatywne doświadczenie będzie powtarzane wielokrotnie.
 • Zazdrość bez powodu jest jednym z głównych problemów w związku. Z zazdrości stajesz się nie do zniesienia dla dziewczyny i ludzi wokół ciebie. Powinieneś radzić sobie z takimi przejawami charakteru.
 • Nuda i egoizm może wzburzyć każdą osobę, a zwłaszcza twoją dziewczynę. Staraj się unikać takich manifestacji.
 • Chciwość i powściągliwość w każdej sytuacji jest również nie do przyjęcia, jeśli jesteś w bliższej relacji.

Po konflikcie każdy facet naprawdę chce poprawić sytuację. Dlatego konieczne jest działanie, a następnie pojednanie jest możliwe.

Sposoby

Jasne jest, że prawdziwy mężczyzna powinien przeprosić dziewczynę, gdy źle ją skrzywdzi. Jest na to wiele sposobów. Najważniejsze jest to, że przeprosiny nie są natrętne i nie powodują nowych ataków zniewagi.

Pamiętaj, że dziewczyny są przeważnie wrażliwymi i wrażliwymi stworzeniami. Dlatego nie jest konieczne stosowanie niedopuszczalnych metod aproksymacji. Na przykład, jeśli nie chce się pogodzić, nie możesz jej krzyczeć i grozić.

Jeśli zachowujesz się agresywnie i próbujesz siłą wybaczyć, zawiedziesz. Skorzystaj z kilku wskazówek „dopasowanych” do indywidualnego przypadku.

 • Najłatwiejszym i najszybszym sposobem jest znajdź właściwe słowa: mówić własnymi słowami, szczerze pokutować i pokutować. Spróbuj zagrać o to z wyprzedzeniem w sytuacji z pojednaniem i nie zapomnij przygotować tekstu, który lepiej nauczyć się na pamięć.

Tylko na spotkaniu, kiedy będziesz realizował swoje plany, nie mów wymyślonych fraz, ale szczerze spowiadaj. Wtedy odniesiesz sukces. Po przeprosinach czekaj cierpliwie na moment, w którym serce młodej kobiety „rozmrozi się” i znów będzie gotowa na dialog i kontynuację relacji.

 • Na piśmie komunikować się bardziej niezawodnie. Dlatego pisz na kartce papieru wszystko, co chciałeś powiedzieć na spotkaniu. Nie bój się szczerej frazy. Gdy wszystko jest gotowe, spróbuj ponownie przeczytać cały tekst i sprawdzić poprawność fraz.

Zdarza się również, że w przypływie uczuć człowiek myśli o jednym i pisze coś zupełnie innego io innym znaczeniu. Lepiej być tu bezpiecznym. List można wysłać wraz z kurierem, zamawiając ogromny bukiet róż (lub te kwiaty, które kocha twoja dziewczyna). Umieść notatkę w kwiatach.

 • W nowoczesnym społeczeństwie jest akceptowane komunikować się w sieciach społecznościowych. Dlatego możesz poprosić o przebaczenie w prywatnych wiadomościach. W tym celu warto napisać najbardziej szczere przeprosiny. Najpierw jednak zidentyfikuj problem i przyznaj się do swojego błędu.

Tylko tutaj warto dokładnie przemyśleć wybór takiej metody. Jeśli masz mały konflikt, przeprosiny przez wysłanie wiadomości mogą zadziałać. Jeśli jednak zachowujesz się wyjątkowo brzydko, pomyśl o innych sposobach. Możliwe, że dziewczyna, po bardzo powierzchownym zareagowaniu na taki problem i nie raczyła się podjąć wysiłku, po prostu by cię zablokowała.

 • Niespodzianka może również działać, a może nie. Wszystko zależy od natury dziewczyny i natury kłótni. W przypadku bardzo silnego konfliktu można uzyskać „efekt odwrotny”. Dlatego, jeśli pomyślałeś o zwróceniu ukochanej z zaskoczeniem, spróbuj pomyśleć o czymś „dobrym” i niezwykłym. W przeciwnym razie może zrobić twój krok jako kpina.
 • Dobry sposób proś o przebaczenie w wierszu w obecności przyjaciół i bliskich. Możesz więc „zabić dwa ptaki jednym kamieniem”: zrehabilitować się przed dziewczyną i zrehabilitować się przed ludźmi wokół siebie.

Oczywiście łatwo jest udzielać porad. O wiele trudniej jest osobie, która nie może zdecydować się na najskuteczniejsze sposoby. Dlatego musisz skorzystać z doświadczenia tych, którzy już posiadają tę umiejętność.

Przykłady

Pamiętaj, że nie jesteś pierwszy i nie jesteś ostatnim, który znajduje się w tak nieprzyjemnej sytuacji, gdy dziewczyna odmawia komunikacji z powodu przestępstwa. Ta sytuacja może stać się nieodwracalna. Musisz zacząć działać. Spróbuj użyć następujących informacji i zastosuj je w praktyce. Wystarczy wziąć pod uwagę wszystkie niuanse, takie jak indywidualna percepcja świata, która jest nieodłączna tylko dla twojej dziewczyny.

 • Nieźle, jeśli zaoferujesz swojemu partnerowi spędzać czas razem podróżując. Nie ma znaczenia, ile kupon będzie kosztował i dokąd pójdziesz. Najważniejsze jest to, że możesz być sam i wreszcie „naprawić” wynikową dziurę w swoim związku.
 • Podaruj drogi prezent. Tutaj wszystko będzie zależało od twojego samopoczucia i potrzeb dziewczyny. Staraj się mieć to, czego potrzebujesz. Może twoja ukochana marzyła o czymś lub naprawdę chciała coś kupić. Spróbuj spełnić jej marzenie lub pragnienie. Wtedy może jej serce „stopi się”.
 • Napisz pod oknem dużymi literami słowo „wybacz” (można ułożyć w kolory). Pamiętaj, aby podać imię i nazwisko swojej obrażonej osoby. Niech wszyscy wokół zobaczą ten napis. Dziewczyny uwielbiają być w centrum uwagi. Z przyjemnością zobaczy, jak bardzo cenisz swój związek.
 • Bilety na koncerty jej ulubiony artysta uczyni również twój obiekt adoracji najszczęśliwszym na świecie.Wskazane jest, aby wszystko zorganizować tak, aby była dla niej niespodzianką.
 • Zabiegi SPA w całości będzie nie tylko miłym prezentem, ale także poprawi nastrój. Po tym, jak dziewczyna przejdzie kurs kosmetyczny, poczuje się jak „odnowiona” ze wszystkich stron i będzie gotowa ci wybaczyć.
 • Daj obrażoną dziewczynę piękny strój. Aby to zrobić, zaproś ją do najlepszego sklepu dla kobiet i wybierz z nią strój wieczorowy (lub cokolwiek zechce). Z takich działań zwiększy poczucie własnej wartości.
 • Jeśli twoja pasja kocha zwierzęta, to daj jej psa lub kota elitarnych ras. Z takiej życzliwości rozmraża duszę i docenia twój dar. Z przyjemnością zobaczycie, jak zmiany nastroju obrażały dziewczynę.

Bez względu na dar lub niespodziankę, musi pochodzić z serca. Wtedy ten krok wzmocni twój związek.

Porady psychologa

Jeśli sami jesteście bardzo zmartwieni, że obraziliście swojego wybranego, to przede wszystkim należy uświadomić sobie, że się myliliście. A następnie pomogą poniższe wskazówki.

 • Aby rozpocząć pojednanie, nie ma potrzeby tagowania za obiektem jego uwielbienia. Wystarczy określić czas i miejsce spotkania.
 • Jeśli zdecydowałeś się poprosić o przebaczenie, najlepiej jest się spotkać i rozmawiać o problemie twarzą w twarz. Trzeba dokładnie dowiedzieć się, co spowodowało taką zniewagę dla twojej dziewczyny. Trzeba to zrobić, aby nie robić tego, co zrobiłeś.
 • Wyjaśniając związek z młodą damą, można „upaść” zarzutami i oskarżeniami. Słuchaj ich po cichu. Niech obrażona osoba wypowie sięa potem jego wściekłość ustąpi.
 • Wszystkie twoje słowa mówią spokojnym głosem staraj się nie tworzyć sytuacji konfliktowych. Pamiętaj, że popełniłeś błąd, więc postaraj się zachowywać prawidłowo.
 • Szczerość musi się objawiać we wszystkich twoich słowach i czynach. W przeciwnym razie nic się nie dzieje. Dziewczyna po prostu ci nie uwierzy.
 • Gdy tylko otrzymasz przebaczenie, staraj się nie zachowywać zbyt nachalnie. Zatrzymaj się w związku. W tym samym czasie okazywać troskę i uwagę. Sprytnie „równowaga” między tymi dwoma pojęciami.
 • Spróbuj mocno nie robić ostrych wypowiedzi na temat młodej damy, jeśli nie minęło dużo czasu od pojednania. Jeśli złamiesz pewne granice, dziewczyna może myśleć, że nie zdałeś sobie sprawy i nie zdasz sobie sprawy ze swojego błędu, a nieprzyzwoite zachowanie jest stałą częścią twojej postaci.
 • Pamiętaj o tym gdy jesteś w złym humorze, najlepiej nic nie robić. Ponadto podjęcie kroków w kierunku pojednania stron. W tej sytuacji pogarszasz tylko ich trudną sytuację.
 • Pomimo faktu, że na świecie jest teraz zwyczajowo aktywnie komunikować się w sieciach społecznościowych, Staraj się nie przestawać przez posłańców. Ta metoda jest bardzo wątpliwa, aby w pełni wyrazić swoje uczucia. Twoja wiadomość może być przydatna, jeśli nie jesteś bardzo zły.
 • Nie powinieneś podłączać przyjaciół i dziewczyn do swojego problemu. Od takiej pomocy może być tylko gorzej. Nawet jeśli twoi bliscy chcą szczerze ci pomóc, dziewczyna może nie docenić takiego impulsu i pomyśli, że jesteś tchórzem i nie jesteś w stanie podejmować decyzji i realizować błędów.
 • W innym przykładzie wykonania może być jeszcze gorzej. Jest możliwe, że wśród przyjaciół lub przyjaciół jest osoba, która będzie zadowolona z waszej kłótni. Pomoc od tego „asystenta” nie będziesz czekał, ale szkoda, jest całkiem możliwa, spowoduje znaczące.
 • Nie powinieneś się też martwić i panikować. Jeśli od czasu spotkania zawsze miałeś silny związek, nie odszedł. Tylko zniewaga nie daje młodej damie pamięci o całym cieple twojego związku. Konieczne jest, aby lekko ostygł po kłótni. Być może sama partnerka chciałaby się do ciebie zbliżyć.
 • Nie obwiniaj dziewczyny po pojednaniu że wciąż masz siłę, by prosić o przebaczenie.Po pierwsze, była twoja i tylko twoja decyzja, a po drugie, nie prosiła cię, żebyś się z nią pogodził.

Pamiętaj, że relacja między dwojgiem ludzi polega na wzajemnym szacunku. Lepiej unikać kłótni i skandali niż poprawić sytuację, która powstała po takim incydencie.

Napisz komentarz
Informacje podane w celach informacyjnych. Nie należy samoleczyć. Dla zdrowia zawsze skonsultuj się ze specjalistą.

Moda

Piękno

Związek