Zazdrość

Czy powinienem sprawić, żeby mój mąż był zazdrosny?

Czy powinienem sprawić, żeby mój mąż był zazdrosny?

dołącz do dyskusji

 
Treść
 1. Po co jest zazdrość?
 2. Co robić
 3. Jak zrobić zazdrosnego byłego męża?
 4. Porady psychologa

Ludzie w istocie zarabiają. Tak było od czasów starożytnych i nic nie można na to poradzić. Aby czuć się najlepiej, potrzebują emocji i rywalizacji we wszystkich sferach życia, w tym miłości. Dlatego kobieta, aby być kochaną, nie powinna być łatwo dostępna. Wtedy zawsze będzie mile widziana i jedyna dla myśliwego.

Po co jest zazdrość?

Zacznijmy od faktu, że zazdrość jest uczuciem, które wywołuje u ludzi instynkty zaborcze. Jeśli obiekt jest bardzo drogi, to „ten” próbuje zdobyć nad nim władzę. Ten, kto kocha, zawsze będzie zazdrosny, jeśli czuje, że może stracić swój przedmiot nieokiełznanej pasji. Ogólnie rzecz biorąc, nikt nie potrzebuje zazdrości, ponieważ powoduje bardzo silne przeżycia emocjonalne. Ale nawet bez tego miłość będzie całkowicie bez smaku.

  Zgodnie z jego wpływem na osobę zazdrość dzieli się na kilka form.

  • Uparte i despotyczne jednostki cierpią z powodu tyranii zazdrości.
  • Jeśli osoba ma alarmująco podejrzliwy charakter, a wszyscy na zawsze mu się wydają, może „zachorować” z zazdrości z powodu naruszenia dumy.
  • Kiedy jednostka nie jest zbyt wierna swojej drugiej połowie, zaczyna podejrzewać ją o ten sam grzech. Ta forma nazywana jest zazdrością odwracalną.
  • Łatwo inspirowani ludzie rozwijają zaszczepioną zazdrość.
  • Ludzie cierpiący na obsesyjne myśli mają patologiczną zazdrość wobec otaczających ich ludzi.

  Kobiety często skarżą się, że ich mężczyźni z czasem tracą zainteresowanie nimi. To jest całkiem zrozumiałe. Bliski przyjaciel zanurza się w życiu, przestaje nosić modne ubrania i stosować jasny makijaż. Dla niej wybranej, staje się prawie tym, co kiedyś nabył, przyzwyczaił się do niej, a teraz wierzy, że powinna zawsze tam być.

  W takich przypadkach konieczne jest, aby mężczyzna spojrzał na ciebie „w nowy sposób”. Żeby to powiedzieć, potrząśnij nim i pokaż, że nie pogodzisz się z takim podejściem do siebie.

  Musimy się upewnić, że zawsze boi się utraty ciebie i jego rodziny. Wtedy możesz zmienić uczucie cierpienia w broń, która aktywnie pomoże ci w walce o powrót miłości.

  Co robić

  Przed przystąpieniem do działania pomyśl o wszystkim dobrze. Pamiętaj, że zazdrość może sprawić, że twój partner poczuje się najbardziej. Wszystko zależy od temperamentu mężczyzny. Jeśli jest odpowiedni, a jego charakter jest spokojny, to może zacznie być trochę zazdrosny o ciebie. Z tego obudzi nowe uczucia, a twój związek stanie się silniejszy. Jednak nie jest jeszcze faktem, że taka „cisza” stanie się posłuszna i wszystkie twoje plany się spełnią. Nieprzewidywalna sytuacja może skończyć się w takim sensie prawnym, że nawet nie zdajesz sobie sprawy, że obudzisz się w twoim wybranym. W najlepszym razie rozłoży wszystko dookoła i dopiero wtedy trochę się uspokoi. W najgorszym przypadku zakończy się rozwodem.

  Jeszcze większa ostrożność jest konieczna, jeśli znasz wybuchową naturę swojego mężczyzny. Aby wywołać w tym zazdrość - to jak chodzenie po polu minowym boso.

  Nie wiesz, gdzie wkroczysz na kopalnię i jak skończy się sytuacja. Dlatego wniosek jest taki sam - działamy, opierając się na kobiecej intuicji. Pomyśl o każdej akcji dobrze zanim zaczniesz wprowadzać ją w życie. Być w stanie zatrzymać się na czas. Spróbuj wcielić się w saper: postępuj ostrożnie. Wywołanie zazdrości u mężczyzny jest dość proste, ale kilka wskazówek pomoże ci to zrobić prawidłowo.Możesz wymyślić nieistniejącego wentylatora. W nowoczesnych telefonach zainstalowano różne funkcje. Z ich pomocą możesz zorganizować to tak, jakby ktoś ciągle do ciebie dzwonił.

  Wyjdź z pokoju i udawaj, że masz ważną rozmowę. Tylko nie sugeruj, że mężczyzna cię zawołał. W przeciwnym razie powalisz cały plan. Może podnieść słuchawkę i zobaczyć, kto faktycznie dzwonił. Więc wszystko się skończy, a ty wpadniesz w niezręczną sytuację. Musisz upewnić się, że twój mąż sam wymyślił twoją zdradę i zazdrość. Zacznie coś odkrywać, ale jesteś tutaj. W rzeczywistości nie ma wentylatora, który zadzwonił - więc dziewczyna miała już dość swoich problemów. Zdarza się i ta sytuacja. Żona jest na urlopie macierzyńskim, a mąż cały czas idzie do pracy. Wraca do domu i patrzy na swoich wiernych, jako puste miejsce. Nie musisz myśleć, że przestał cię kochać. Być może po prostu stłumił uczucie gwałtownego zmęczenia. Odśwież je.

  Aby go zazdrościć, musisz na chwilę opuścić dom.

  Na przykład dla mamy. Podczas wizyty często nie dzwoń do męża. Zostaw dziecko z babcią i idź z najlepszym przyjacielem w kawiarni. Oczywiście, pięknie się ubieram, powodując makijaż. Usiądź tam, rozwijaj się w miłej atmosferze. Upewnij się, że zrobisz sobie selfie z kolorowym wnętrzem. Umieść na stronie w sieci społecznościowej. Mąż z pewnością zobaczy to zdjęcie - zacznie być zazdrosny z dystansu, zadzwoń. I znowu nie masz z tym nic wspólnego. Był z przyjacielem. A potem pozwól mu dręczyć się pytaniem: „Czy twoja żona flirtowała z boku, czy nie?”

  Możesz uczyć męża w inny sprytny sposób. Jeśli często odwiedzałeś różne centra handlowe lub zatłoczone miejsca, często widziałeś, jak niektórzy biznesmeni oferują swoje usługi. Robią to za pomocą wizytówek. Nie odmawiaj przyjęcia broszury. Wpisz kilka z nich. Z pewnością wśród nich jest taki, w którym będzie obraz przystojnego mężczyzny. Weź je większe i włóż je do torby.

  Wieczorem, kiedy twój mąż wraca z pracy, niechlujnie rzuca przed nim kolorowe wizytówki. Z pewnością zapyta: „Skąd jest ich tak wielu?” I mówisz mi, że jeden przystojny młody mężczyzna wręczył ci je kilka kawałków jednocześnie i zasugerował, że zawsze powinieneś skontaktować się z nim w celu uzyskania pomocy. Rezultat nie jest długi. Mąż torturuje pytania, a ty uśmiechasz się z zadowoleniem tylko w odpowiedzi.

  Jeśli trochę poprowadzisz swój wygląd, pamiętaj o pracy nad transformacją. Idź do fryzjera, zrób manicure i makijaż.

  Za mało pieniędzy, więc to nie ma znaczenia. Prawdziwa kobieta powinna być w stanie zrobić wszystko. Kup farbę do włosów, przemaluj włosy na inny kolor. Na przykład odwróć się od blondynki do brunetki. Obróć loki i pozostań w pracy. Ta metoda będzie działać koniecznie.

  Wieczorem biegnij. Pomoże ci to zachować i zmienić postać. Jednocześnie przestań zwracać uwagę na swoich wiernych. Bądź obojętny. Ta metoda działa bez przerwy. Zraniona samoocena rodzi wiele pytań, w tym zazdrosnego. Mężczyźni, jeśli chodzi o zazdrość, których nie wymyślają tylko oni. Mąż wyrazi swoje przypuszczenia iw odpowiedzi po prostu się uśmiechniesz i powiesz kokieteryjnie: „Jestem piękną i godną dziewczyną. Niewielu ludzi gapi się na mnie. ”

  Kup sobie i weź piękny bukiet. Jeśli mąż zapyta: „Skąd pochodzą kwiaty?”, Powiedz, że zostały one przekazane wszystkim kobietom, które z tobą pracują. Umieść bukiet w widocznym miejscu i cały czas poprawiaj bukiet. Działania te wzbudzą podejrzenia, a także zazdrość o męża.

  Jak zrobić zazdrosnego byłego męża?

  Ale co zrobić, jeśli komórka społeczeństwa już upadła lub ma się rozpaść, a ty nie chcesz rozstać się z byłym kochankiem? Człowiek, który nie ma już żadnych praw do ciebie, jest nadal zazdrosny, jeśli ma uczucia. Z ich pomocą możesz zwrócić swój związek.Nie trzeba płakać i denerwować się, ale przeciwnie, trzeba pokazać siłę umysłu i niezależny charakter. Niech wszyscy wokół patrzą na ciebie z podziwem, a mężczyźni komplementują.

  Zmień swój obraz radykalnie i świeć jak słońce. A następnie skorzystaj z porady ekspertów, którzy pomogą zazdrości twojego byłego męża.

  Na wiele sposobów musisz wybrać tylko ten, który Ci odpowiada. Uważaj jednak i nie przesadzaj.

  Jeśli ty i twój były przyjaciele, to sukces jest najłatwiejszy. Pojawić się na jednej ze stron, którą postanawiasz z nimi zorganizować, w zupełnie inny sposób. Wcześniej zmień swój wizerunek nie do poznania (w granicach przyzwoitości, oczywiście, wulgarność i zły smak jeszcze nikomu nie pomogły). Zachowuj się wśród przyjaciół niezależnie i absolutnie nie zwracaj uwagi na swojego byłego wybranego. Nie czekaj, aż wszyscy się rozejdą i wyjdź trochę wcześniej. Jednocześnie rób zamieszanie i udawaj, że ktoś czeka na ciebie na ulicy. Nic dziwnego, że twój ex będzie cię śledził.

  Nie pokazuj swojego złego nastroju, jeśli spotkasz swojego byłego męża na ulicy. Bądź pewny siebie. Udawaj, że tego nie zauważasz. Możesz się przywitać, a „nałożyć” szczęśliwy uśmiech na twarzy. Udawaj, że nie cierpisz, ale przeciwnie, w twoim życiu zachodzą zmiany.

  Korzystaj z usług sieci społecznościowych.

  Najprawdopodobniej twój ex często patrzy na twoją stronę. Codziennie pokazuj „szalone” zdjęcia, na których jesteś przedstawiony ze szczęśliwym uśmiechem w towarzystwie nowych przyjaciół i dziewczyn. Przejdź do profesjonalnej sesji zdjęciowej. Specjalista pomoże Ci wykonać kilka portretów, na których będziesz wyglądać atrakcyjnie. Prawie każdego dnia wystawiasz swoje artystyczne zdjęcia. Nie zapomnij o zdjęciu pięknych bukietów. Z pewnością po obejrzeniu tego materiału twój „wczorajszy” mąż doświadczy zazdrości. A zazdrość i miłość idą w parze.

  Jeśli spotykasz się na ulicy i próbuje z tobą rozmawiać, nie wycofuj się w sobie, ale rozpocznij dialog. Jednocześnie zachowuj się niezależnie i udawaj, że czekasz na ważny telefon. Na jego pytanie: „Czy miałeś kogoś?” Odpowiedz wymijająco, ale nie mów, że stałeś się nowym przyjacielem, inaczej stracisz miłość całkowicie.

  Porady psychologa

  Kobieta powinna zrozumieć, jak zachować męża i upewnić się, że bał się stracić ją cały czas. Porady ekspertów nie będą tutaj zbyteczne. Kup sobie piękną bieliznę (kilka zestawów). Noś go wyzywająco rano, aby twój mąż mógł go zobaczyć. Obróć się przed lustrem, jak gdybyś patrzył na siebie z boku. potem jeszcze jeden i kilka razy w pracy. Jeśli ty i twój mąż jesteście w miejscu publicznym, a oni dają wam komplementy, nie wahajcie się i nie bądźcie nieśmiali. Zacznij otwarcie flirtować z mężem. Po prostu trzymaj wszystko w granicach przyzwoitości i zrób to w formie komicznej. W przeciwnym razie nie można uniknąć skandalu.

  Kup sobie nowe stroje i zmień swój wizerunek.

  Zachowuj się tajemniczo, zwłaszcza gdy dzwoni telefon. Opuszczaj pokój częściej lub porozmawiaj ze swoim przyjacielem na lądowaniu. Ta gra pomoże twojemu mężowi poczuć zazdrość. Kup męską wodę kolońską w sklepie. Ukryj go w pracy. Opuszczając dom, rozpylaj perfumy. Nowy zapach przyciągnie uwagę męża iw odpowiedzi powiedz mi z łatwością, że masz nowego pracownika w pracy. Uwielbia wąchać go tak strasznie. Smugly narzekają, że cały wydział już wyczuł ten zapach.

  Nie bój się eksperymentować. W walce o szczęście wszystkie środki będą dobre. Mądra i piękna kobieta jest zawsze na wierzchu, a mężczyźni ją lubią. Z tego nikt nigdy nie wyjdzie. A jeśli spróbuje, bardzo tego pożałuje.

  Jak sprawić, by człowiek był zazdrosny, zobacz film poniżej.

  Napisz komentarz
  Informacje podane w celach informacyjnych. Nie należy samoleczyć. Dla zdrowia zawsze skonsultuj się ze specjalistą.

  Moda

  Piękno

  Związek