Suknie wieczorowe

Zielone suknie wieczorowe

Zielone suknie wieczorowe

dołącz do dyskusji

 
Treść
 1. Funkcje kolorów
 2. Jak wybrać kolor i odcienie?
 3. Uzupełnić
 4. Style
 5. Wystrój

Kolor sukni może być tak niezwykły, że nawet akcesoria będą zbędne i niepotrzebne. Jeden z tych kolorów jest zielony, nawet w stroju wieczorowym ma udany występ.

Funkcje kolorów

Istnieją kolory, które mieszczą się w definicji tajemniczej, uroczej i wyjątkowej. W rzeczywistości jest ich niewiele, jeden z nich jest zielony. Nie wystarczy powiedzieć, że jest atrakcyjny i elegancki. Zielony to kolor symbolizujący czystość, odnowę, młodość i świeżość majowej trawy po deszczu. Nawet dla ludzkiego oka kolor zielony jest najbardziej przyjemny, a jego cechy są najbardziej pozytywne. Jest to najbardziej spokojny i bardzo zrównoważony kolor, który najlepiej nadaje się do układu nerwowego.

Zielony kolor odzieży jest preferowany dla otwartych, pewnych siebie dziewcząt, które charakteryzują się silnym temperamentem i zrównoważonym zachowaniem. Wszystko to można zrozumieć tylko patrząc na dziewczynę w zielonej sukni wieczorowej. Doświadczenie komfortu w zielonej sukni jest możliwe dla osoby o bardzo silnej wewnętrznej energii i chęci zaakceptowania zmian osobistych.

Jak wybrać kolor i odcienie?

Trudno będzie określić rodzaj dziewczyn, którym przeciwwskazana byłaby zielona sukienka. Mamy do czynienia z wszechstronnością kolorów, które można łączyć ze wszystkimi innymi odcieniami. Jednocześnie charakteryzuje się obecnością wielu odcieni, których wybór zależy od włosów. Tak, tak, to z koloru włosów musisz zacząć, wybierając dla siebie strój w kolorze zielonym.

 1. Brunet i brunetki, których włosy mają głęboki i bogaty kolor, będą dobrze wyglądać w jasnozielonej sukience. Osłoni ich włosy i nie zleje się z nimi.
 2. Dla blondynki dobrym lub jasnym kolorem będzie zielony.
 3. Ciemny i ciemny kolor skóry będzie pozytywnie podkreślał zielony odcień, w tym falę morską.
 4. Ale dla jasnoskórych kobiet jasna sukienka w kolorze młodych wiosennych zieleni może tylko podkreślić lekkość i bladość skóry.

Uzupełnić

Podczas tworzenia obrazu, w którym głównym elementem jest zielona sukienka, nie należy pomijać makijażu i traktować go lekceważąco. Zielony kolor podkreśla brak wyglądu.

Jeśli planowany jest wieczór, może być tylko bardzo jasny i umiarkowanie jasny makijaż. W przeciwnym razie twarz nabiera ziemistego odcienia i możesz nawet myśleć, że źle się czujesz. Dobrym rozwiązaniem są ciepłe odcienie, morskie motywy i chłodne odcienie. W obliczu najmniejszego strachu przed tępymi kolorami musisz natychmiast i bezwarunkowo odmówić.

Style

Odpowiednio dobrany strój w kolorze zielonym będzie dobrą opcją na każdą okazję: ukończenie szkoły, odwiedzenie restauracji, pierwsza randka, dowolne wydarzenie towarzyskie. Ciemnozielone odcienie są mile widziane w odzieży biznesowej i roboczej.

Ubierz się na podłogę

W każdej zielonej sukni wieczorowej dostępne są krótkie i długie opcje. Na lato - krótka sukienka na formalne przyjęcie, przyjęcie lub świętowanie - długa zielona sukienka.

W długich spódnicach często znajduje się wspaniały szyfon, gładka satyna, magiczna organza. Każda opcja będzie piękna i niezwykła:

 • sylwetka „księżniczki” sprawi, że staniesz się fantastyczną bohaterką;
 • sukienka syrenki podbije wszystkich wokół z gładkością, która utrzymuje się w każdej linii;
 • długość podłogi wysoka talia i duże cięcia - królewski wybór;
 • długa, zwiewna sukienka z otwartym tyłem, stworzy niesamowity obraz w swoim pięknie.

Aby nie zepsuć idealnie dopasowanej sukienki do podłogi, postępuj zgodnie z pewnymi zasadami, a wtedy na pewno będziesz nieodparty.

Trzymaj się zasady trzech kolorów. W praktyce zasada ta może być stosowana w następującej wersji: zielona prosta sukienka, czarny wąski pas, dyskretne buty i żółta lub srebrna biżuteria.

Wieczorowa zielona sukienka z wycięciem na plecach i czarnymi koronkowymi wykończeniami wygląda nie mniej imponująco.

Możesz zrobić z jednym kolorem, używając jego różnych odcieni, ale musisz wybrać zimne lub ciepłe odcienie. Mieszanie nie jest zalecane. Połączenie zielonej sukni wieczorowej z bolerkiem jest dopuszczalne tylko wtedy, gdy te szczegóły są połączone w kolorach.

Koronkowy strój

Aplikacje koronkowe i ażurowe są nieocenionym materiałem dla projektantów. Dzieje się tak zwłaszcza dlatego, że wygląda dobrze jako całe płótno i jako osobne wstawki. Jednocześnie różne rodzaje ażurowych wzorów są również dobrze zmontowane. A cyrkonie tylko nadają szlachetności delikatny materiał.

Ponieważ sama koronka jest ozdobą, taka sukienka, a nawet w kolorze zielonym, nie wymaga żadnych ozdób. Weź czarne sprzęgło i wybierz zgrabne szpilki.

Niektórzy projektanci wykonują śmiałe kroki, łącząc niekompatybilność, i tworzą oryginalne stroje, takie jak strój wieczorowy, składający się z połówek różnych modeli sukienek. Delikatna koronka i gruba tkanina uosabiają skromność i szczerość.

Każda sukienka w podłodze, wykonana w kolorze głębokiej zieleni, będzie niezaprzeczalnie elegancką, kobiecą i elegancką opcją na wieczorową suknię. Tak, a jeśli to konieczne, ukryj braki nóg, jeśli takie występują. Tutaj nawet obecność obcasów nie jest konieczna - sylwetka i tak zostaną przedłużone.

Modele mini i midi

Krótkie wersje zielonej sukienki pozwolą zademonstrować nogi, podkreślając ich opaleniznę, szczupłość i idealny stan skóry. Różnica między modelami może być ukryta w pompie lub prostym kroju krótkiej spódnicy, kształcie gorsetu i różnicach w wydajności pasków.

Zielona satyna i krótki krój będą odpowiednie dla druhny lub na koktajl.

Zamów dość ubrań w czarnych, szarych lub białych odcieniach. W zielonym kolorze taka sukienka będzie wyglądać na nową, niezwykłą i jasną.

Wszystkie odcienie mięty, które mogą występować nawet w szmaragdowo-turkusowym kolorze, nadają się idealnie do walizki i można je dodać do baskijskiego.

Otwarte ramiona w połączeniu z lekkimi i płynnymi tkankami mają fascynujący wpływ na innych. Takie modele podkreślają ciepły odcień skóry, co tworzy kontrast z chłodną świeżością płótna samej sukni.

Asortyment zielonych sukienek koktajlowych nie jest zaskakujący i zdezorientowany, ponieważ doskonale nadają się do nieformalnych spotkań. W wyborze tkanin jest kilka ograniczeń: jedwabny, lekki szyfon, bogato zdobiony koronkowymi elementami. W przypadku elementów dekoracyjnych ograniczeniem może być tylko wyobraźnia projektantów, a także forma, nacięcie na szyi, rękawy i długość.

Zielony kolor nie jest taki prosty, może wyglądać spektakularnie i korzystnie tylko dzięki dobrze przemyślanej sylwetce.

Letnie modele

Pomimo uniwersalności zielonego koloru, wiele osób uważa to za nieformalne i odnosi się tylko do szczegółów lotu. Ważne są tutaj wzory kwiatowe, złożone abstrakcyjne wydruki, motywy narodowe, gra kolorów i ciekawe wariacje łączenia zieleni z innymi kolorami.

W wyborze stroju letniego miłośnicy zieleni nie ograniczają się do: sukienki-sukienki, dobrze dopasowanej mini sukienki i darmowej sukienki-tuniki.

Nie jest konieczne wybranie czystego zielonego koloru dla wersji letniej. Szmaragd, każdy odcień mięty, zielonego jabłka, a nawet seledyn są istotne we wszystkich porach roku.Wszystkie są w harmonii z biżuterią.

Tępość obrazu i zielony kolor w żaden sposób nie są ze sobą powiązane, a projektanci zrobili wszystko, co w ich mocy, dodając piękne kroje, oryginalne wykończenia i niezwykłe cięcia w swoich modelach.

Jak wiesz, zimne odcienie są wąskie, ale dlatego, że szafa pełnej dziewczyny po prostu nie może istnieć bez zieleni.

Wystrój

Jeśli sukienka jest wykonana w kolorze zielonym, jest już elegancka, powściągliwa i elegancka. Przynajmniej tak właśnie wyglądają wieczorowe suknie Elie Saaba, projektanta, który nadał zielonemu kolorowi nowe życie. Jej kolekcja ma wiele udanych opcji, ale bardzo niewielu ludzi jest w stanie oderwać swój zaczarowany wygląd od zielonego stroju o genialnym wystroju rozrzuconym po całym materiale.

Minął już stuletni kamień milowy popularności haftu w dekoracyjnych ubraniach, gdzie kontrast powstaje za pomocą niebieskich i czerwonych nici. Jeśli główny kolor jest zielony, najlepszym rozwiązaniem do tworzenia haftu będą błyszczące nitki.

Dodatkowo, dżetów, koralików, cekinów, koronki i aplikacje kwiatowe dobrze wyglądają na zielonym tle. Ten sezon, falbanki, kolorowe kamienie i pasek na ramię, rzucony na jedno ramię, zyskał niesłychaną popularność. Cóż, gdzie bez oryginalności? W naszym przypadku możesz grać na innej długości, która jest łączona w jednym modelu: krótka sukienka z długim pociągiem.

Możesz z powodzeniem grać na kombinacji kolorów: czarno-zielonej, biało-zielonej i innych równie odważnych kombinacji.

Ponieważ zielona suknia wieczorowa jest już ozdobą kobiety, nie wymaga wiele dodatków w postaci akcesoriów. W przeciwnym razie, wybierając biżuterię, konieczne jest porównanie z naturą: jeśli taka kombinacja kolorów jest obecna w środowisku naturalnym, to może być na twoim obrazie.

Komentarze
 1. Lena
  17.08.2015

  Szmaragdowa zieleń jest najpiękniejsza. Mam tak wiele rzeczy tego koloru, ale wciąż nie może się nudzić!

 2. Sofia
  31.07.2015

  Pierwsza sukienka i sukienka z odcieniami gradientu są najbardziej spektakularne. Nie odmówiłbym tego.

Napisz komentarz
Informacje podane w celach informacyjnych. Nie należy samoleczyć. Dla zdrowia zawsze skonsultuj się ze specjalistą.

Moda

Piękno

Związek