Znajomość faceta i dziewczyny

Jak poznać dziewczynę: miejsce, wygląd i zachowanie

Jak poznać dziewczynę: miejsce, wygląd i zachowanie

dołącz do dyskusji

 
Treść
 1. Gdzie mogę się spotkać?
 2. Jak wyglądać?
 3. Jak się zachować?
 4. O czym rozmawiać?
 5. Porady psychologa

Pomimo faktu, że historycznie prawo do zbliżania się i poznawania należy do płci męskiej, jego przedstawiciele często czekają na pierwszy krok od dziewczyny. Wynika to z braku doświadczenia, braku pewności siebie, nieznajomości tego, jak się zachować i co powiedzieć, aby zadowolić. To zadanie nie jest takie trudne, ale nie tak proste, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Znajomość podstawowych zasad, przestrzeganie prostych zaleceń z pewnością pozwoli Ci poczuć się swobodniej, a zatem znaleźć jedynego. Psychologowie wierzą, że możesz znaleźć drogę do serca każdej dziewczyny.

Gdzie mogę się spotkać?

Głównym pytaniem, które stawia czoło człowiekowi, który chce nawiązać kontakt z dziewczyną, jest to, gdzie jej szukać. W rzeczywistości, nawet jeśli może się to zdarzyć w dowolnym miejscu, wybór właściwego miejsca oznacza zwiększenie szans. Zwracamy uwagę na najbardziej popularne miejsca, w których możesz zainteresować dziewczynę, która lubi.

Ważne jest, aby pamiętać, że nieudane próby są normalne, w żadnym wypadku nie wolno ci się mylić, nigdy nie powinieneś opuszczać rąk.

Na ulicy

Możesz rozpocząć znajomość nawet na ulicy, duży procent relacji powstaje właśnie w ten sposób. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, spójrz na otaczające dziewczyny. Główny sygnał, który wskazywał na współczucie - otwarty, zainteresowany wygląd. Nawet jeśli spojrzałeś sobie w oczy, ale jednocześnie zobaczyłeś lokalizację i życzliwość na twarzy - to może wystarczyć. Nie odbyło się bardzo wiele spotkań, ponieważ pogląd nie był uważany za poważny argument. Nie musisz się zgubić i przejść obok, jeśli zauważysz wygląd dziewczyny, która zrobiła na tobie wrażenie.

Tęsknisz za szansą i zarzucisz sobie brak poczucia bezpieczeństwa, a najgorszą rzeczą, jaka na ciebie czeka, jest obustronny brak zainteresowania i kilka minut straconego czasu. Spotkanie na ulicy jest obiecujące, ponieważ jest naprawdę wiele opcji. Jest to jednak trudne do zrobienia, ponieważ trzeba pokonać nieśmiałość, zachowywać się pewnie i nie wahać się.

Bardzo ważne jest prawidłowe wprowadzenie rozmowy, pierwsze zdanie często decyduje o wszystkim, więc powinieneś o tym pomyśleć. Wspomniana głupota lub wulgarność natychmiast zignoruje wszystkie twoje szanse. Spróbuj zacząć od nawiązania kontaktu wzrokowego, po którym wypowiedziane zdanie już nie wstrząsa obcym. Nie buduj długich kwiecistych zwrotów, po prostu przywitaj się, aby zaoferować spotkanie. Musisz komunikować się z pozytywnym, przyjaznym. Możesz zacząć od komplementu tylko wtedy, gdy jesteś pewny siebie i umiesz to robić, ponieważ banał o pięknych oczach nikogo nie zaskoczy.

Jeśli twoim celem jest długa znajomość, należy natychmiast zademonstrować. Jeśli pierwsze zdanie zostało przychylnie przyjęte, a oferta spotkania nie została odrzucona, ważne jest, aby zainteresować nieznaną dziewczynę. Jeśli odpowiedź nie jest jasna, spróbuj żartować lub przyciągnąć uwagę swoimi osiągnięciami (ale nie w formie przechwałek).Udział w ciekawych wydarzeniach, konkursach, ciekawej pracy - wszystko się uda. Jeśli dziewczyna jest nadal uprzejma, ale nie więcej, powinieneś odwołać się do zatrudnienia i poprosić o numer telefonu, zaoferować spotkanie ponownie.

W sieciach społecznościowych

Nieśmiały człowiek - dość powszechne zjawisko. Ci ludzie nie spotykają się osobiście, ale jest rozwiązanie - zasoby internetowe. Sieci społecznościowe to najbardziej popularne miejsca, w których można znaleźć dziewczynę. Nie myśl jednak, że wystarczy wysłać jedną wiadomość, aby się zapoznać. Po pierwsze, zajmij się swoim kontem, umieść prawdziwe zdjęcie na awatarze, w którym jesteś w dobrej perspektywie i przyzwoitej formie.

Strony ze szczerymi zdjęciami raczej nie zainteresują adekwatnej dziewczyny. Jeśli szukasz, nie bądź leniwy, aby wypełnić kwestionariusz konta w całości i szczegółowo. Pamiętaj, aby pokazać hobby: sport, fotografia, książki, podróże. Innym ważnym punktem jest umiejętność czytania i pisania. Jeśli nie jesteś pewien pisowni, będziesz musiał korzystać z elektronicznych asystentów. Pamiętaj, aby sprawdzić litery przed wysłaniem. Tekst niepiśmienny nie spowoduje niczego poza irytacją.

Aby zainteresować rozmówcę, lepiej zbadać jego konto i zrozumieć, czym się interesuje - na tej podstawie powinieneś zbudować pierwszą wiadomość. To dobrze, jeśli jesteś w tej samej grupie lub subskrybujesz tę samą publiczność.

W klubie

Jest to bardzo popularne miejsce na randki, które jednak rzadko prowadzi do czegoś poważnego, ponieważ atmosfera w nocnym klubie jest zrelaksowana, niepoważna. Oczywiście w każdej regule istnieją wyjątki, ale same dziewczęta nie traktują takich znajomych w sposób odpowiedzialny. Spotkajcie się i bawcie razem jeden wieczór - to jest maksimum, na które możecie liczyć, poznając się w klubach. Ale jako praktyka, doświadczenie, pokonywanie zakłopotania, ta opcja pasuje prawie idealnie, ponieważ sytuacja wymaga swobodnej komunikacji.

Na plaży

Jeśli masz wszystko w porządku z wyglądem, postacią, czujesz się pewnie w szortach kąpielowych, to plaża jest dobrym miejscem na spotkanie. Dziewczyny przychodzą tam, aby się zrelaksować, więc nie śpiesz się nigdzie - będziesz miał czas na przemyślenie taktyki, przyjrzyj się bliżej. Świetnym sposobem jest zaangażowanie ulubionej dziewczyny w wszelkiego rodzaju rozrywki plażowe, gry.

W sklepie

Dziewczyny uwielbiają zakupy, więc poznanie sklepu jest jednym z najbardziej obiecujących. I tam możesz zapoznać się nie tylko ze spektakularnym klientem, ale także ze swoim ulubionym sprzedawcą. To drugie jest o wiele łatwiejsze, ponieważ status dziewczyny będzie zmuszony do rozmowy z tobą. Poproś o pomoc w wyborze koszuli lub kurtki, perfum dla mamy w prezencie, torebek dla swojej siostry.

W transporcie publicznym

Kiedyś spotykano ludzi w transporcie, uważano, że jest to zła forma, jednak sytuacja, w której podróżujesz dość długo przed metrem i patrzysz na siebie, jest wielką szansą na nawiązanie nowej znajomości. Istnieją prawie takie same zasady, jak podczas spotkania na ulicy: spojrzenie, pierwsze zdanie, zainteresowanie.

Na zajęciach grupowych

Doskonała okazja do zapoznania się z regularnymi zajęciami w grupach: na przykład zajęcia sportowe, fitness. Łączą cię już wspólne zainteresowania - siłownia, jazda konna, pływanie. Na podstawie tego entuzjazmu można łatwo i naturalnie zapoznać się z tematem, a już jest temat do rozmowy, więc zdecydowanie oszczędza się bolesnego poszukiwania, co mogłoby zainteresować nieznajomego.

Na imprezach publicznych

Kolejny świetny sposób na spotkanie - koncert ulubionej grupy, mecz hokeja, uroczysta impreza. Atmosfera jest spokojna, a ogólny temat rozmowy jest gotowy - gra piosenkarz, muzyka, zespół. Kontynuuj tę znajomość będzie znacznie łatwiejsza niż na ulicy.

W teatrze i na wystawie

Ten sposób randkowania jest całkowicie zapomniany. Jeśli nie byłeś w teatrze przez długi czas, spróbuj.Będziesz zaskoczony, ile dziewcząt i kobiet jest w każdym wieku i statusie. Jest tam bardzo niewielu mężczyzn, co oznacza, że ​​łatwo będzie złożyć płaszcz, zaproponować program, przedyskutować występ w przerwie w formie bufetu.

To samo dotyczy wystaw sztuki i fotografii. Dziewczyny chodzą tam, patrząc na obiekty sztuki, więc bardzo łatwo jest do nich podejść i rozpocząć rozmowę o interesującym zdjęciu.

W szkole

W placówce edukacyjnej (kolegium, instytut) spotkać najłatwiejszą. Zwłaszcza, że ​​znasz wiele dziewczyn. To samo co relacje w pracy, kiedy ludzie komunikują się w tej samej instytucji każdego dnia - długotrwała znajomość w takich warunkach jest łatwiejsza. Przynajmniej możesz codziennie spotykać się z przedmiotem zainteresowania.

Jak wyglądać?

Wygląd jest pierwszym kryterium, według którego oceniamy ludzi. Później nie jest to już takie ważne, ale w momencie pierwszej znajomości trzeba zrobić pozytywne wrażenie na wybranym. Jeśli chcesz się cieszyć, będziesz musiał sam się o siebie zadbać. Zwróć uwagę na swoją postawę, trzymaj się prosto. Zadbaj o zęby i jamę ustną, umyj głowę na czas i odwiedź fryzjera na czas. Nie trzeba przebierać się w oryginalny sposób, ale porządny wygląd zawsze jest plusem podczas spotkania. Jeśli jesteś niechlujnie ubrany, ubrania są pomarszczone, buty brudne - mało prawdopodobne jest, abyś odniósł sukces u płci przeciwnej.

Dowiedz się, jak wybrać odpowiednią odzież - to ważne nie tylko dla kobiet. Co do wyboru sklep nie ma znaczenia, ale rozmiar jest bardzo ważny. Nie ma idealnego stylu na randki, jednak istnieją kierunki, które zwiększają szanse na pozytywne wrażenie. Przede wszystkim jest to swobodny - swobodny i wszechstronny styl. Klasyczny jest również dobry, ale nie zawsze odpowiedni. Koszula, sweter, płaszcz, marynarka, chinosy to prosty zestaw rzeczy, które sprawią, że będziesz wyglądać nowocześnie i dostojnie.

Jak się zachować?

Skromny facet nie wystarczy, aby podejść do dziewczyny, ważne jest, aby zachowywać się poprawnie, dyskretnie. Po pierwsze, zaakceptuj ideę, że dziewczyny nie są istotami obcymi, są tymi samymi ludźmi co mężczyźni. Dlatego absolutnie nie ma potrzeby przeskakiwać ponad głową, aby zadowolić. Oczywiście istnieją różnice interesów, ale jest to raczej plus niż minus. Przede wszystkim dziewczyny uwielbiają komplementy i uważną postawę. Odpowiednie zachowanie będzie ogromnym plusem. Szczery, trochę zawstydzony, uśmiech zawsze działa świetnie.

Nie bój się wyglądać na staromodnego, pozwalając dziewczynie iść naprzód, trzymając drzwi, oferując kawę - wszystko to jest nadal skuteczne i wygodne. Męskość i troska to główne cechy, które podbijają kobiety.

O czym rozmawiać?

Najtrudniejszą rzeczą w znajomości jest ten etap, kiedy trzeba budować dialog i praktycznie nic nie wiadomo o dziewczynie (zwłaszcza jeśli jesteś nieśmiały). Najskuteczniejszym sposobem jest skupienie się na rozmówcy i umożliwienie jej rozmowy.

Jeśli nie wiesz, o czym rozmawiać, metoda aktywnego słuchania pomoże ci w każdej sytuacji. Wystarczy zadać więcej pytań o samą dziewczynę - wszyscy uwielbiają mówić o sobie. Zadawaj takie pytania, na które twoja ukochana odpowie ładnie, a znajomy z pewnością odniesie sukces.

Możesz rozpocząć dialog z pytaniami o wiek, imię, zawód. W takim przypadku należy się przedstawić i wymienić swój wiek i status. W rozmowie należy podkreślić osobliwość wybranej osoby - zawsze powoduje ona pozytywną reakcję.

Porady psychologa

Zanim się zapoznasz, powinieneś dać dziewczynie szansę, aby uważała się za taką, jaka powinna być - prawie nikt jej nie polubi, jeśli podejdą do niego z tyłu. Powrót spojrzenia i uśmiech to sygnał do rozpoczęcia komunikacji. Ponadto postępuj zgodnie ze wskazówkami psychologów:

 • zacznij od komplementu;
 • komentowanie to świetny sposób na skupienie uwagi na początkowym etapie, więc bądźcie uważni: plakat filmowy jest powodem do rozmowy o tym lub pójścia razem do kina;
 • powstrzymaj się od szablonów, staraj się być niestandardowy;
 • staraj się nie opóźniać rozmowy, nawet jeśli wszystko idzie dobrze - lepiej wziąć numer telefonu, opamiętać się i kontynuować;
 • staraj się poznać, gdzie tylko jest to możliwe - doświadczenie doda ci pewności siebie;
 • dyskretna wytrwałość to droga do sukcesu;
 • nie przedstawiajcie kim nie jesteście: naturalność w ramach przyzwoitości jest najlepszym sposobem na zainteresowanie dziewczyny na poważnie, nie będziecie mogli grać przez całe życie
 • ważne jest, aby mieć motywację, jeśli chcesz się spotkać - będziesz w stanie pokonać nieśmiałość lub strach.

W następnym filmie czeka na dziesięć najlepszych fraz na randkę z dziewczyną.

Napisz komentarz
Informacje podane w celach informacyjnych. Nie należy samoleczyć. Dla zdrowia zawsze skonsultuj się ze specjalistą.

Moda

Piękno

Związek