Znaki zodiaku horoskop

Jak rozpadają się przedstawiciele różnych znaków zodiaku?

Jak rozpadają się przedstawiciele różnych znaków zodiaku?

dołącz do dyskusji

 
Treść
  1. Statystyki rozwodów
  2. Jakie cechy prowadzą do nietrwałości?

Nie tylko jego wychowanie i temperament, ale także znak zodiaku wpływa na to, jak dana osoba będzie w życiu rodzinnym. Astrologiczne cechy osobowości odciskają się nie tylko na tym, jak mężczyzna i kobieta współdziałają ze sobą, ale także na tym, jak dokładnie nastąpi rozdzielenie, jeśli para podejmie taką decyzję.

Statystyki rozwodów

Według Rosstata w dzisiejszej Rosji aż 53% par, których małżeństwo zostało oficjalnie zarejestrowane, jest rozwiedzionych. Pary pozostające w związku małżeńskim od 5 do 9 lat oddzielają się częściej niż inne - takie sytuacje stanowią ponad 28,5% całkowitej liczby rozwodów. Częściej niż mężczyźni, kobiety składają wniosek o rozwód i wszczynają proces rozwodowy (68% całkowitej liczby rozwodów). Najczęstsze powody podane przez małżonków dotyczą zmiany opinii o partnerze: aż 42% rozwodzących się nazywa małżeństwo błędną decyzją. Następuje po tym złe nawyki, zdrada, zbyt biegunowe postacie, dzięki którym nie można znaleźć wspólnego języka.

Z powodu niepewności w kraju, 3% par rozwodzi się, tylko 0,8% rodzin, które złożyły pozew o rozwód, mówi o niezadowoleniu z seksualnej strony życia z małżonkiem.

Astrolodzy prowadzą swoje statystyki, mające na celu potwierdzenie lub obalenie kluczowych idei dotyczących zgodności tych lub innych znaków zodiaku.

Znaki lotnicze

Bliźniacy i Aries żyją dobrze w małżeństwie, rozpada się tylko co piąty związek (22%). Z kobietą urodzoną pod znakiem Byka, bliźniak jest trudniejszy do życia: liczba rozwodów z taką kombinacją wynosi 36,7%. Lepsze życie z bliźniaczą damą (około 25% par jest rozwiedzionych). Najczęściej mężczyźni urodzeni pod znakiem Bliźniąt są rozwiedzeni, często z własnej inicjatywy, z kobietami z rakami, skorpionami i strzelcami (odpowiednio 38,5%, 42% i 39,7%). Według statystyk astrologicznych najsilniejsze są małżeństwa, które Bliźnięta tworzą z Wodnikiem i Koziorożcem (nie więcej niż 13% rozwodów).

Wagi męskie są najczęściej rozwiedzione z kobietami Dziewicami (39%), Baranami i Bliźniętami (po 37%), Skorpionami (34,5%). Średnio 23 do 28% rozwodów ma miejsce w parach, które tworzą Skale silniejszego seksu z kobietami Byk, Rak, Waga, Strzelec, Koziorożec, Ryby i Wodnik. Najlepszy ze wszystkich Libra w towarzystwie kobiet Lwów (tylko 17% rozwodów).

Mężczyźni urodzeni pod znakiem Wodnika, żyją dobrze i utrzymują związek małżeński z kobietami Taurus (9% rozwodów).

Stosunki rodzinne z Baranami i Bliźniętami (odpowiednio 17 i 13%), z nowotworami (19%) mogą być całkiem korzystne. Średnio co czwarte małżeństwo rozpada się na pary, gdzie kobiety Wagi, Skorpiona, Koziorożca i Ryby działają jako partnerzy dla mężczyzn z Wodnika. Co trzecie małżeństwo (około 30% lub więcej rozwodów) rozpada się, jeśli Aquarius żyje z Lady Leo, Virgin, Sagittarius i Aquarius.

Znaki ognia

Baranowie są częściej rozwiedzeni, jeśli ich partnerami są kobiety urodzone pod znakiem Skorpiona, Strzelca i Koziorożca (37-38%), tylko związek z damami Wodnika jest gorszy (40% takich małżeństw kończy się rozwodem). Mniej więcej 30% rozwodów znajduje się w związku mężczyzny Barana i kobiet Byka, Bliźniąt, Raka, Dev i Ryb. Najlepszym sposobem jest związek Barana i Barana, Barana i Lwa, Barana i Wagi. W takich przypadkach rozwodzi się nie więcej niż 1,5 pary na 10.

Mężczyźni dumnie podchodzący pod znakiem Leo, rozwiedzeni częściej niż inni, są raczej kłótliwi.A najsilniejsze małżeństwa, według statystyk, rozwijają się z kobietami Libra (18,3% rozwodów). Z resztą znaków liczba rozwodów we Lwowie jest mniej więcej taka sama: rozpada się od 25 do 32% małżeństw. Najbardziej dramatyczne małżeństwa są z Strzelcem i Rybami (prawie 33% takich par rozpada się).

Przedstawiciele silniejszej płci Strzelca w prawie 40% przypadków rozwiedli się z kobietami Baran i Wodnik.

Nieco trudniejsze, ale wciąż negatywnie rozwijają relacje z Bliźniętami, Dziewicami, Nowotworami, Skorpionami. Z Koziorożcem, Rybami i Strzelcem co trzecie małżeństwo rozpada się. Najlepsi ludzie się dogadują to Łucznicy z Bykiem, Lwami, Wagą (w granicach 22-24% rozwodów).

Znaki wodne

Raki mężczyzn bardzo źle sobie radzą z pięknem Wodnika, około połowa takich małżeństw kończy się rozwodem. Z kobietami Baranami i Strzelcami co trzecie małżeństwo rozpada się. Liczbę rozwodów na poziomie 20–30% w męskich nowotworach obserwuje się w przypadku Lwów, Dziewic, Wagi, Skorpionów, Koziorożców i Ryb. Najlepszy ze wszystkich tych mężczyzn dogaduje się z Bykiem i Bliźniętami (odpowiednio 18,2 i 19,2% rozwodów).

Mężczyźni Skorpiony budują silne małżeństwa ze Strzelcem (18% rozwodów) i Rybami (19%). Najczęściej rodziny rozpadają się, jeśli mąż jest Scorpio, a kobieta to Wodnik (40%) lub Baran (38,5%). Co trzecie małżeństwo rozbija Skorpiony z Bliźniaczkami, Virgos. Rozwody na poziomie 20–27% są rejestrowane ze wszystkimi innymi znakami.

Men Fish dobrze żyje z kobietami Ryby, Libra i Virgos, Scorpios (nie więcej niż 15% par jest rozwiedzionych). Najgorszy ze wszystkich mężczyzn, Pisces mieszka z kobietami Gemini (38% rozwodów), Wodnikiem i Koziorożcem (36 i 37%). Z innymi znakami przedstawicieli silniejszych płci Ryby są hodowane z mniej więcej taką samą częstotliwością: około 22-25%.

Element ziemi

Mężczyźni Taurus żyją najlepiej z żonami urodzonymi pod znakiem Wagi i Koziorożca (17% rozwodów). W 46% przypadków pary, które ci mężczyźni tworzą z kobietami, rozpadają się. Istnieje duże prawdopodobieństwo rozwodu (35–37%) w parach z kobietami Baran, Byk, Strzelec. Przy pozostałych znakach tacy ludzie radzą sobie całkiem dobrze, a rozwody są rejestrowane średnio tylko w jednej parze 5.

Człowiek Panny jest bardziej skłonny do rozwodu z kobietą z Barana, Koziorożca, Wodnika, Skorpiona i Lwa (prawdopodobieństwo ponad 36%).

Najlepsza relacja z Rybami (nie więcej niż 18,2% rozwodów). Warto zauważyć, że z innymi znakami, mężczyźni z Panny są dość często rozwiedzeni: z prawie całym prawdopodobieństwem jest to więcej niż 30%. Men Capricorns najbardziej udane małżeństwa wchodzą w kobiety Capricorn, Sagittarius, Virgos (około 16% rozwodów). Najgorsze jest to, że muszą mieszkać razem z Baranem (38% rozwodów), Wodnikiem (37%) i Rybami (36%).

Jakie cechy prowadzą do nietrwałości?

Niezależnie od tego, do którego małżonka należy znak zodiaku, prawdopodobieństwo rozwodu z powodu niewierności wzrasta, jeśli jeden z partnerów jest skłonny do flirtu i hobby z boku (jak robi to Panna), jeśli jeden z małżonków jest skłonny się zakochać i zaangażować ( Lew). Baran może prowadzić partnera ze swoim perfekcjonizmem, w połączeniu z dokładnością, i właśnie dlatego ci, którzy się rozwodzą, często nazywają go głównym powodem. Wodnik tryska ideami, ideałami, obietnicami, a połowa z nich nie może spełnić. I jest bardzo drażliwy i zazdrosny, jak wskazują partnerzy Wodnika podczas rozwodu.

Taurusy są uparte, trudno się z nimi kłócić, a jeśli partner jest gorący i chętny do sprawiedliwości, sprawa kończy się również rozwodem. Ale ogólnie rzecz biorąc, warto szukać przyczyn nietrwałości nie w cechach zodiaku, ale w psychologii małżonków i okolicznościach życia konkretnej rodziny. Rozpad związków jest zawsze silną sytuacją stresującą, w której różne znaki manifestują się na różne sposoby.

Ogień

Znaki ognia rozchodziły się czarująco: fajerwerkami emocji i salw gniewu. Ale płoną szybko i szybko dostosowują się do rozwodu. Baran (zarówno mężczyzna, jak i kobieta) najprawdopodobniej skandal z powodu zmiażdżenia potraw.Ale po kilku tygodniach od gniewu nie pozostanie ślad. Baran przetrwał długo i dlatego szybko znalazł zastępcę. Jeśli Baran zdecyduje się opuścić rodzinę, nie przestanie. Zrobi to szybko, bez dalszej agonii. Powrót Baran zwykle nie wraca.

Lew cierpi jak król zwierząt: z wysoko uniesioną głową, aby nikt nie odgadł, że jego ego zostało zranione. Będzie lizał rany z godnością w samotności i pokłonie. Obrażony Lew zwraca prezenty, niszczy wspólne zdjęcia i deklaruje, że nie chce wiedzieć więcej.

Następnie może po królewsku rozważyć swoją decyzję, ale jest to mało prawdopodobne.

Strzelec łatwo się obraża i równie łatwo decyduje się rozstać. Nie zgorsza się i nie wstrząsa powietrzem, jak Baran, nie ryczy jak lew, ale tylko niepokoi demonstracyjne zgromadzenie walizki z rzeczami. Robi to powoli, powodując cierpienie dla siebie i swojego partnera. Pozostawia, wraca, odchodzi ponownie. I tak dalej, aż on lub partner nudzi się, rozważając epizodyczne kolekcje bagażu.

Powietrze

Miłośnicy wolności i niezależności podpisują się pod względem emocjonalnym, ale po pewnym czasie mogą stać się wiarygodnymi przyjaciółmi i doskonałymi rozmówcami dla byłych partnerów: cenią sobie wolność bardziej niż cokolwiek innego, dlatego filozoficznie myślą o rozstaniu. Bliźnięta, rozstające się z własnej inicjatywy lub żegnające się z inicjatywy partnera, zamieniają się w egoistów i Samoyedów. W każdym razie zaczynają głośno analizować, dlaczego tak, dlaczego nie w inny sposób, czego brakowało, dlaczego to zrobili, iw rezultacie przyprowadzają innych dookoła, którzy są zmuszeni słuchać tych wszystkich wylewów, białego ciepła. Ale uczucia innych Bliźniąt po rozstaniu nie obchodzą. Zajmuje się wyłącznie własnymi doświadczeniami.

Waży się przez długi czas, waha się, nie może podejmować decyzji o wyjeździe. Jeśli są porzucone, cierpienie początkowo nie zna granic.

Skale z wielką trudnością wiedzą, jak odpuścić przeszłość. Wagi mogą dzwonić przez długi czas i poprosić o spotkanie, napisać wiadomość, podjąć próbę powrotu partnera. Ale potem ochładzają się i stają się wiernymi i lojalnymi przyjaciółmi.

Wodnik może zniknąć niezauważony: po prostu zbierz się i wyjdź, podczas gdy nikt nie jest w domu. Ale w tym samym czasie może on zorganizować dużą rozmowę przed wyjazdem - zależy to od jego nastroju. Opuszczony Wodnik cierpi i cierpi, ale w mniejszym stopniu i nie tak długo jak Waga.

Ziemia

Wszystkie oznaki części Ziemi są trudne, trudne i długo przetrwają rozwód. Taurus jest szczególnie dotknięty. Trwają bardzo długo, wybaczają wszystko, ale kiedy cierpliwość osiąga szczyt, odchodzą, a potem cierpią. Najtrudniejszy Taurus po partnerze zdrady. Dziewica, która została porzucona, jest bardzo zdenerwowana, ale w swoim sercu jest gotowa wybaczyć i zaakceptować. Jeśli partner nie chce zostać wybaczony i zwrócony, Dziewica może odtajnić swój sekret, uczynić go pośmiewiskiem, co do zasady, nie zachowuje się najlepiej. Jeśli Virgo odejdzie pierwsza, zrobi to z lekkim zakłopotaniem i poczuciem winy. Ale szybko i pewnie.

Koziorożce są w stanie zamienić twoje życie i życie w piekło, jeśli zostaną poinformowane z wyprzedzeniem o zbliżającym się rozwodzie. Jeśli Koziorożec odchodzi, często nawet nie uważa za konieczne wyjaśnianie powodów.

Woda

Znaki wodne są bardzo zmartwione i naprawdę mają nadzieję zwrócić wszystko. Rak można zamknąć w „domu” i wypowiedzieć wojnę całemu światu. Jeśli Cancer odejdzie, robi to powoli, jednocześnie wyjaśniając wszystkie swoje decyzje i motywy, aby nic nie pozostało nieznane. Skorpiony mają zemstę. Jeśli zostaną rzucone, zemsta może być okrutna. Sami skorpiony bez dodatkowych sentymentów raz na zawsze usuwają byłego partnera ze swojego życia, pamięci i książki telefonicznej.

Ryby cierpią artystycznie, zgorzkniałe, wpadają w depresję i płaczą nawet nie dlatego, że są tak złe, ale po prostu z miłości do sztuki.

Wydają się odgrywać samą grę przed sobą i klaskać sobie. Oni wierzą w siebie.Jeśli Ryba odejdzie pierwsza, wciąż więcej niż raz wraca, by cię podziwiać, a efekt wywołany rozstaniem może współczuć opuszczonemu partnerowi. Ale rzeczywista pomoc w kłopotach nie jest możliwa.

Napisz komentarz
Informacje podane w celach informacyjnych. Nie należy samoleczyć. Dla zdrowia zawsze skonsultuj się ze specjalistą.

Moda

Piękno

Związek