Lojalność

Prawdziwa dziewczyna: co to znaczy i jak ją znaleźć?

Prawdziwa dziewczyna: co to znaczy i jak ją znaleźć?

dołącz do dyskusji

 
Treść
  1. Kim ona jest?
  2. W jakim kraju są najbardziej lojalne kobiety?
  3. Gdzie znaleźć wiernego towarzysza?
  4. Jak sprawdzić?

Poznaj wierną dziewczynę lub kobietę - marzenie każdego mężczyzny. To, że przedstawiciele silniejszej płci inwestują w tę koncepcję i gdzie szukać takich dziewcząt, nie zawsze jest jasne. Spróbujmy zrozumieć lojalność z punktu widzenia psychologii i powiedzieć, czym są - wierne żony.

Kim ona jest?

Człowiek w procesie ewolucji wiele zyskał, ale niestety wiele stracił. Tak więc teraz nie jest akceptowane dokonywanie wyboru raz na całe życie i nie ma znaczenia, o co chodzi - o samochodzie, zawodzie lub partnerze życiowym. Ludzie przyznają, że w pewnych okolicznościach istnieje możliwość nietrwałości, zmienności. Czasy poświęcenia, kiedy własne „ja” mogło łatwo rozpłynąć się w „Ty” (żony dekabrystów) lub „My” (porzucenie życia na przykład dla doskonałej idei, na przykład rewolucji) pozostawiono w tyle, ku żalowi idealistów.

Zmieniła się również lojalność, ale nadal jest uważana za jedną z głównych cech najlepszej żony i dziewczyny na świecie. Wraz z postępem ludzkości stosunek do niewierności kobiet u mężczyzn prawie się nie zmienia - wciąż są zdecydowanie absolutnie pewni, że kobieta po prostu musi być wierna. Po fali emancypacji i rewolucji seksualnej kobiety odkryły dla siebie nowy świat - świat zdrady.

Socjologowie, którzy próbowali studiować lojalność, doszli do wniosku, że około 20% płci pięknej utrzymuje prawdziwą lojalność wobec swoich partnerów. Do jednej czwartej wszystkich kobiet jest oszukanych na mężczyzn, a reszta przynajmniej raz myślała o cudzołóstwie, flirtowała, całowała się po bokach, ale nie osiągnęła intymności seksualnej.

Co trzecia kobieta twierdzi, że cudzołóstwo w małżeństwie jest niedopuszczalne. Tylko 5% akceptuje stosunki pozamałżeńskie. Większość wierzy, że wszystko może się zdarzyć w życiu i nikt, jak mówią, nie jest ubezpieczony. Oznacza to, że podświadomie już istnieje możliwa myśl, a nawet wymówka dla niewierności.

Co ona - najwierniejsza dziewczyna? Może być blondynką, brunetką, pruderią lub psotnym łobuzem.

Lojalność nie może być pewną cechą charakteru. Jest to raczej to, co powstaje na poziomie podświadomości - przykład rodziców, wychowania, religii, własnych obserwacji.

Wierna dziewczyna pochodzi zazwyczaj z rodziny, w której istnieją pewne podstawy i tradycje, ale nie wystarczy spojrzeć na krewnych, aby zrozumieć, czy dziewczyna będzie wierną żoną. Zwykle jest to dość trudne do zrozumienia.

Tylko jedna rzecz jest znana na pewno - większość wiernych kobiet jest głęboko nieszczęśliwa w życiu. Często są porzucane. Ludzie najpierw pragną lojalności od wybranego, a potem się tym męczą, nie ma strachu przed utratą ukochanej, ponieważ jest oczywiste, że jest wierna i nigdzie nie idzie, nie ma sensu wygrywać, wszystko już zostało pokonane. Wierne kobiety z natury często starzeją się i umierają samotnie, nie znajdując szczęścia u mężczyzn. Psychoanalitycy twierdzą, że podświadomie szukają cierpienia, chcą zostać porzuceni, nie mogą tego zrobić sami.

Jednak lojalność jest największą wartością, diamentem w śmieciach różnych relacji międzyludzkich. Nie ma nic dziwnego w tym, że wszyscy próbują ją znaleźć, nie zastanawiając się, co z tym zrobić później.

W jakim kraju są najbardziej lojalne kobiety?

Często można usłyszeć, że przedstawiciele niektórych narodowości są najwierniejsi lub odwrotnie.Tak więc lekkomyślność i lekkomyślność przypisuje się francuskim kobietom, oziębłości i braku uczuciowości - dla angielskich kobiet uważają włoskie kobiety za pasjonatki, czeczeńskie kobiety i kabardianie nazywają skromnymi. Ale kwestia lojalności nie jest tak prosta, jak się wydaje. Nie jest to cecha temperamentu ani mentalności narodowej. Dlatego trudno jednoznacznie odpowiedzieć pannie młodej, jakiej narodowości trzeba szukać, aby poślubić wierną dziewczynę.

W każdym narodzie są bohaterowie i łajdacy, którzy przeszli do historii. W każdym narodzie są wierne i niewierne kobiety. W krajach, w których religie mają wielkie znaczenie, gdzie starają się wypełniać przykazania, w których dawniej kobieta mogła być ukamienowana za niewierność lub publicznie ukamienowana, pamięć rodzinna jest nadal silna, co również istnieje w edukacji dziewcząt. Tak więc podporządkowanie jej męża, posłuszeństwo i lojalność odróżniają przedstawicieli ludów kaukaskich, arabskich kobiet. Ale jest jeszcze inny problem - chłopaki zazwyczaj nie doceniają tego faktu i nie różnią się swoją czystością.

Oznacza to, że wierną kobietę można znaleźć w dowolnym kraju, ale tam, gdzie istnieje ortodoksyjne społeczeństwo religijne, prawdopodobieństwo to jest nieco wyższe.

Gdzie znaleźć wiernego towarzysza?

Pierwszą rzeczą, którą mężczyźni muszą pamiętać, jest to, że kobiety, które je otaczają, już się uformowały, przerysowywanie i przerabianie ich dla siebie jest droższe, a czy warto, mimo wszystko, jest to prawdziwa przemoc wobec osoby.

Dlatego należy uważnie obserwować oznaki przyszłego wiernego małżonka, zanim jeszcze złożysz ofertę i zabierzesz przyjaciela do urzędu stanu cywilnego.

Szczególnie trzeba się tego nauczyć od tych, którzy mają nadzieję, że każda dziewczyna stworzy wiernego towarzysza życia. To nie zadziała. Wszystkie panie już za 18 lat - dobre lub złe, ale całkowicie solidne, tworzą osobowość.

Tam, gdzie żyją takie dziewczyny, które będą wierne swojej ukochanej, nie można od razu odpowiedzieć. Są wszędzie. Nie są uprawiane w szklarni, nie są klonowane w inkubatorze i dlatego powszechny mit, że nie można znaleźć właściwego w nocnym klubie, jest tylko mitem i niczym więcej. W nocnym klubie dziewczyna może przyjść na spotkanie z okazji urodzin przyjaciółki. Oczywiste jest, że wśród stałych bywalców lokali rozrywkowych nie ma takich dam - wychowanie nie pozwala.

Eksperci w dziedzinie psychologii zalecają, aby nie zwracać uwagi na jasne piękno z śmiałymi manierami, jeśli zadaniem jest znalezienie odpowiedniego małżonka, i na skromniejsze samice. Ale szczególnie musisz zwrócić uwagę na dziewczyny, z którymi komunikowanie się wydawało się początkowo trochę nudne. W tym przypadku mężczyzna nie przekroczy wartości dziewczyny z powodu przelotnego entuzjazmu, w tym przypadku twoja ocena jej cech będzie najbardziej obiektywna.

Oznaki przyszłej lojalności można znaleźć nie na pierwszym spotkaniu, ale dzięki bliższej komunikacji. Obserwuj, jak szczerze cię interesuje. Wierna dziewczyna rzadko robi napady złości i sceny zazdrości, nie flirtuje z przyjaciółmi i nie flirtuje, nie „lubi” zdjęć nieznanych półnagich mężczyzn w sieciach społecznościowych. Zwykle ma raczej skromny zawód - pedagog, krawcowa, projektantka, dekoratorka. Ale są wyjątki, choć nigdy nie należy zapominać o deformacji zawodowej.

Jak sprawdzić?

Jeśli lojalność jest kryterium, które ma dla ciebie najważniejszą rolę, to pytanie, jak być przekonanym o jej lojalności, będzie bardzo istotne. Lepiej jest żyć razem przed ślubem, aby obserwować, jak zmieni się jej zachowanie i stosunek do ciebie wraz z rozpoczęciem wspólnej pracy. Jej styl relacji z przyjaciółmi i krewnymi może wiele powiedzieć.

Wierni ludzie są wierni we wszystkim, a nawet zabierają kociaka z ulicy, ponoszą za to pełną odpowiedzialność, aż do ostatniego westchnienia kotów. Takie dziewczyny nie aprobują i nie usprawiedliwiają damy, którą wymyślasz, i powiedz swojej ukochanej, jak zdradziła twoją znajomość. Nigdy nie potępi, ale też nie usprawiedliwi.

Nie możesz stać się wierny swoją własną decyzją. Mogą być pierwotnie. Łatwiej jest trzeźwo ocenić szanse lojalności niż później sprawdzić współmałżonka na cudzołóstwo, o czym często mówi się w rzeczywistości.

A na dodatek chcę doradzać mężczyznom: jeśli spotkasz wierną kobietę, docenisz ją, cenisz ją. Takie osoby są zazwyczaj bardzo bolesne, doświadczając zdrady i kłamstw, nawet jeśli milczą i nic o tym nie mówią.

Napisz komentarz
Informacje podane w celach informacyjnych. Nie należy samoleczyć. Dla zdrowia zawsze skonsultuj się ze specjalistą.

Moda

Piękno

Związek